Sodexo Blue Style/ Invia

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
31.12.21 00:02

Sodexo Blue Style/ Invia

Dobrý den,

Máte někdo prosím zkušenost s platbou dovolené v Blue Style něho Invii přes Sodexo flexi pass Card? Zajímalo by mě, zda lze platit dvěma kartama a z obou vzít dohromady vyšší částku, než 20tis.??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2003
31.12.21 01:15

Platba by měla jít rozdělit.
My konkrétně teda platili cca 15k a dopláceli hotově, ale nevím jestli to bylo u téhle cestovky.
Jinak ta benefitka je omezena na 20k ročně, nevím zda to myslíš, jestli jde platit jakože z jedné více jak 20k…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1175
31.12.21 01:49

Vzdit to. Píše jestli je možné vzít z obou víc než 20 to. Asi. Znamená že by si našla třeba dovolenu za 50ntisic z jedné by dala 15 tisíc z druhé 15 tisíc a 20 doplatila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
31.12.21 09:27

Ano přesně tak, jestli mi vezmou z jedné karty 20 tis a z druhé karty 20 tis a zbytek doplatit klasicky když všude píšou, že je omezení na max 20tis na zájezd. Přitom známý platil dvěma kartama dohromady víc, než 30tis a vzali mu to, ale byla to EXIM tours. Jenže EXIM nenabízí hotel, který chci tak by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenost s blue style v tomto směru. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 12:15

@leeway Zrovna v létě jsme to řešili u Blue style, a asi rozdělit by to šlo. Jen berou určitá procenta z celkové ceny zájezdu a hlavně chtěla po nás ty papírové flexi.To je moje zkušenost..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat