Sójový nápoj Zajíc - přibírání na váze?

VanessaF
19.8.15 15:15

Sójový nápoj ZAJÍC přibírání na váze?

Máte s tímto někdo zkušenosti? Slyšela jsem od známé, že se po tom hodně a docela rychle přibírá na váze. Ale nevím zda to ten dotyčný pil rozpuštěné do vody nebo samotné po lžičkách :D Nevíte zda se po tom fakt přibírá? Nějaká zkušenost? Vážím 45kilo na 160cm. Doktorka říká že jsem teď už akurát, ale já chci nabrat aspon 3 kila to by mi stačilo. Popřípadě nevíte co jíst na přibrání? Toho zajíce už mám koupeného (modrého) tak chci odskoušet :P

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3772
19.8.15 15:18

@VanessaF Se tady směju - nevím, jak ve větších dávkách, ale já si ho přidávám do ranního koktejlu a přibrat tedy rozhodně nemíním 8o :roll: 8o.

Kup si vitamín B, případně Pangamin v lékárně, je to přírodní, určitě ti neublíží, zvýší se ti chuť k jídlu a určitě přibereš :dance: :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VanessaF
19.8.15 15:20
@Jannnča píše:
@VanessaF Se tady směju - nevím, jak ve větších dávkách, ale já si ho přidávám do ranního koktejlu a přibrat tedy rozhodně nemíním 8o :roll: 8o.Kup si vitamín B, případně Pangamin v lékárně, je to přírodní, určitě ti neublíží, zvýší se ti chuť k jídlu a určitě přibereš :dance: :hug:.

Chuť k jídlu problém nemám to jím pořád jen ne a ne přibrat. Popřípadě, ale zkusím. děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
1963
19.8.15 16:12

Je to prostě „smetana“, typuji, že stejně dobře, ne-li daleko lépe poslouží smetana od kravičky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
19.8.15 16:12

Hele, jezdila jsem na makrobiotický tábor a tam jsme to řešili, že jedna maminka na něm „ujížděla“, jedla ho po lžičkách k televizi místo chipsů a opravdu po něm poměrně rychle a dost přibrala :-) Jasně že přibereš, je to tučné jako hrom :-) Takže za mě - lžíci, Titanic a za dva měsíce napiš, jak to dopadlo :-* :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VanessaF
19.8.15 16:21
@Kalla1412 píše:
Hele, jezdila jsem na makrobiotický tábor a tam jsme to řešili, že jedna maminka na něm „ujížděla“, jedla ho po lžičkách k televizi místo chipsů a opravdu po něm poměrně rychle a dost přibrala :-) Jasně že přibereš, je to tučné jako hrom :-) Takže za mě - lžíci, Titanic a za dva měsíce napiš, jak to dopadlo :-* :-D

takže po lžičkách :D super děkuju :D a kolik toho mám tak sníst?

• Nahlásit
  • Citovat
3772
19.8.15 17:05

@puntice Tak v tom případě si může koupit Salko a nemusí volit zrovna sojového Zajíce, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VanessaF
19.8.15 17:29
@Jannnča píše:
@puntice Tak v tom případě si může koupit Salko a nemusí volit zrovna sojového Zajíce, ne?

no to já nevim proto se ptam :D ale salko je drahe :( to bych vypila denne jedno jak mi chutna :D

• Nahlásit
  • Citovat
56906
19.8.15 17:53

@VanessaF ne, po tom se fakt nepřibírá :mrgreen: kluk ho pije ve velkém a váhu drží :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963
20.8.15 07:49
@Jannnča píše:
@puntice Tak v tom případě si může koupit Salko a nemusí volit zrovna sojového Zajíce, ne?

Já jsem to pochopila tak, že nejde o laktózu, nebo o nějaký etický problém, ale o problém toho, zda se po tomto přibírá lépe/ více, než po čemkoliv jiném :kytka: Pokud jsem špatně pochopila, tak se omlouvám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
25.8.15 06:51

@VanessaF hele to takhle nejde říct, je to dost tučné, prostě podle chuti :nevim: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama