Sokol Jahodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 22.01.17 22:46
Sokol Jahodnice

Ahoj,

neni zde nahodou zena, ktera by tada chodila cvicit v Praze do Sokola na Jahodnici?:-)

Reakce:

AjaW
Stálice 53 příspěvků 23.01.17 19:42
@hihi22 píše:
Ahoj,neni zde nahodou zena, ktera by tada chodila cvicit v Praze do Sokola na Jahodnici?:-)

Ahoj! Dnes jsem se zrovna o cvičení dozvěděla, prý super, takze se tam v příštím tydnu zastavím…:) co vy, uz jste začala?;)

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 23.01.17 21:11

Ahoj, nezacala… ale rada bych:-) Nejak se mi tam nechce samotne…

Jake cviceni sis vybrala?:-) Nikola

AjaW
Stálice 53 příspěvků 24.01.17 05:56

:) Tak ja to potřebuji jako sůl, takze bych začala uz od úterý (pilates, aerobik), středa (power body fit), čtvrtek (step aerobik), neděle ( body fit). Port de bras a Tabata mi zatim nic neříká. No, doufam, ze me z toho chytne většina!:))…přidáš se? :)

hihi22
Kecalka 223 příspěvků 24.01.17 08:32

Ahoj, taky to potrebuju akutne. :D

Ja bych chodila v utery na aerobik, ve ctvrtek na step aerobik a v nedeli na body fit. Takze skoro jako ty:) Jsou to vecery, kdy by mel byt pritel doma a hlidat dceru:) jen doufam, ze to fyzicky zvladnu:D

Co kdybychom si vymenily kontakt? Pisni mi prosím do zpráv na tebe kontakt. Na fb, email ci tel.

Diky Nikola:)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >