Reklama

Sokol Jahodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hihi22
Kecalka 207 příspěvků 22.01.17 22:46
Sokol Jahodnice

Ahoj,

neni zde nahodou zena, ktera by tada chodila cvicit v Praze do Sokola na Jahodnici?:-)

Reklama

Reakce:

AjaW
Stálice 53 příspěvků 23.01.17 19:42
@hihi22 píše:
Ahoj,neni zde nahodou zena, ktera by tada chodila cvicit v Praze do Sokola na Jahodnici?:-)

Ahoj! Dnes jsem se zrovna o cvičení dozvěděla, prý super, takze se tam v příštím tydnu zastavím…:) co vy, uz jste začala?;)

hihi22
Kecalka 207 příspěvků 23.01.17 21:11

Ahoj, nezacala… ale rada bych:-) Nejak se mi tam nechce samotne…

Jake cviceni sis vybrala?:-) Nikola

AjaW
Stálice 53 příspěvků 24.01.17 05:56

:) Tak ja to potřebuji jako sůl, takze bych začala uz od úterý (pilates, aerobik), středa (power body fit), čtvrtek (step aerobik), neděle ( body fit). Port de bras a Tabata mi zatim nic neříká. No, doufam, ze me z toho chytne většina!:))…přidáš se? :)

hihi22
Kecalka 207 příspěvků 24.01.17 08:32

Ahoj, taky to potrebuju akutne. :D

Ja bych chodila v utery na aerobik, ve ctvrtek na step aerobik a v nedeli na body fit. Takze skoro jako ty:) Jsou to vecery, kdy by mel byt pritel doma a hlidat dceru:) jen doufam, ze to fyzicky zvladnu:D

Co kdybychom si vymenily kontakt? Pisni mi prosím do zpráv na tebe kontakt. Na fb, email ci tel.

Diky Nikola:)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama