Šok. Sprosté chování mého chlapa

Anonymní
12.7.15 11:31

Šok.Sprosté chování mého chlapa

Ahoj holky, moc prosím za zachování anonymu. Máme s přítelem docela pěkný vstah.Tri krásné zdravé děti. Všchno vpohodě. Ale dneska ráno. protože jsem celou noc nespala, holkám lezou zuby, jsem padla ráno a usla. Vzbudila jsem chlapa v 8 ráno, a poprosila jsem ho. zda bude tak hodný a neprebalí malou, a on, ze mi na to se. e. at si jí prebalím sama a otočil se na druhej bok a spal dál. Tak jsem se zvedla a ríkám co jsis to dovolil vzdyt jsou to i tvoje děti, a na to mi odpověděl, drz hubu dopí. i :,( Zustala jsem neschopná mu na to odpovědět, tak moc se mě to dotklo, další rána. V 11 hodin se rozhodl, ze teda vstane, mu ríkám muzeš schovst teda periny, a on na mě ti na to se, r udělej si to sama :pocitac: Uz jsem to nevydržela a ríkám víš co já jsem stebou husi nepásla jak se to semnou bavíš jk si to muzeš dovolit ríká tak jdi někam. A on na to ty ty jdi do pí. i. :? A odešel. Neschopná slova jsem se rozbrečela jak malá holka. Šel si sednou na zahradu.Pred chvilkou jsem se šla obout, ze pujdu taky na zahradu obouvám se, a koukla jsem se na něj, jenze na mě zasvítilo slunko, a on na mě před švagrem, co zas čumíš jako vrah. 8o Otočila jsem se a šla raděj domu. Holky co mám jako dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Thesis
12.7.15 11:33

Řekla bych mu, jestli se ke mě hodlá chovat jako ke kusu hadru, ať si sbalí věci a táhne do háje. Nikdy bych se sebou nenechala takhle mluvit!

• Nahlásit
  • Citovat
2747
12.7.15 11:34

A to bylo fakt z ničeho nic? To se mi moc nechce věřit… než se chlap dopracuje k tomuhle, tak to nějakou dobu trvá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2037
12.7.15 11:37

Kdy jste naposledy meli sex?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
12.7.15 11:39

Choval se takhle už někdy předtím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
12.7.15 11:40

Ty bláááho tak to je něco. my taky doma vůbec sprostě nemluvíme a taky bych byla v šoku, mě maximálně řekne že jsem husa a já mu že vůl…když už teda je opravdu něco ale jinak vůbec…nevím jak bych to řešila, taky bych byla v šoku, počkala asi do druhého dne třeba se z toho vyspí, bůh ví co jsi mu provedla ve snu :mrgreen: mě se jednou zdál hnusný sen a s manželem jsem se celý den nebavila protože měl ve snu milenku :mrgreen: nenáviděla jsem ho :mrgreen: ale pokud to tak bude dál, udělej ráz a kopni ho do zadnice klidně i s rozběhem :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
12.7.15 11:46

Né nic jsem mu neudělala. Ještě včers večer, jsem se pěkně bavili, a dnes ráno tohle.Kdy jsem měli sex, zrovna včera :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Attila8
12.7.15 11:49

Tak si ho asi fakt nas*ala ve snu, nebo nevím, nemá třeba nějakou rozjetou známost?

• Citovat
  • Upravit
11344

Poškej, to jako z ničeho nic? jako ono je to fuk, takové chování je neomluvitelné tak jako tak, ale to jako fakt do dnes tohle nikdy neudělal? Ty jo, to mu fakt muselo rupnout v bedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114

Vy spolu máte tři děti a on se takhle nikdy neprojevil? To se mi nechce věřit. A jestli ne, tak musí mít nějaký problém, protože k tomu by jen tak jednoho rána nepřišel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
12.7.15 12:01

Dneska asi skvrny na slunci. Od rána jsme s mým taky v sobě… Boha.. Jestli tohle neskončí fackou, tak to bude zázrak :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
12.7.15 12:06

Máte 3 děti a ted je to poprvé? divný a ještě říkáš že včera to bylo v pohodě, kdyby mu to ujelo jednou, ale od rána několikrát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2747
12.7.15 12:08

Napsala bych, ať sbalíš děti a odjedete někam na návštěvu, ale když jim rostou zoubky…

osobně bych s tím svým po tomhle nedokázala nějakou dobu mluvit, prostě tichá domácnost… ale na každého platí něco jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
12.7.15 12:09

Take neverim, ze takove primitivni chovani prijde jenom tak, mozna jsi to prehlizela, protoze se netykalo tebe, ale to je vzdy jenom otazkou casu :zed: nema treba problem v praci? Nedluzi nekde nejake penize? Kazdopadne z takovych chlapu se mi dela spatne promin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
12.7.15 12:11

Nezda sa mi. Ja obcas vstanem hore zadkom, som podrazdena..ale ak by som presla k takemu slovniku-tak jedine po velmi dobrom dovode.
Nieco nebolo napisane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama