Solárium aneb jak konečně nebýt běloba

24
29.5.20 20:16

Solárium aneb jak konečně nebýt běloba

Ahojky všichni,
z názvu už je jasné čeho se to bude týkat tak rovnou k věci.
Jsem děsně bíla a mě už to leze na nervy. Nevypadám díky tomu nějak zdravě a prostě už bych s tím chtěla něco udělat.
ALE
Prostě se tam bojím jít a chtěla bych pár rad.
Musíte se nějak mazat? Úplně se vidim jak se totiž sama snažím namazat záda :nevim:
Nebo berete si tam plavky nebo jste nahé? Co si tam vůbec berete?

Vážně je to pro mě něco co já neznám tak pokud máte třeba i rady co by jste poradili budu jen a jen ráda. :) Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3873
29.5.20 21:01

Nemažu se ničím, záleží jak jsi odolná slunci. Záda si namazes sama, jde to, neboj. Jsem tam nahá a neberu si nic. Přijdeš, domluvis, zaplatis, řekneš že jsi poprvé, obsluha ti ukáže a řekne všechno potřebný. Svleknes se, namazes, vlezes do solarka a relaxujes. Pokud lezis, je dobrý se hýbat čas od času, aby se ti opalily i neprokrveny casti těla. Nic na tom není :kytka: nebo zkus samoopalovací krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
30.5.20 07:59

Vím, že ses na to neptala, ale - vykašli se na solárko, prachy a čas strávený v něm určitě využiješ líp, navíc to musíš každou chvíli opakovat… Každý kožní Ti navíc řekne, ať se mu vyhneš obloukem (pokud ti to vyloženě nezlepšuje problém s ekzémem apod., ale i tak,…) kámoška běloba tam byla xkrát (stání i ležení) a stejně nic moc vidět nebylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
30.5.20 08:26

@sheran právě jsem ta co ma ekzém a bylo mi to doporučeno :) proto to byl i větší krok se rozhoupat a dojít tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat