Jak funguje solarium - první vstup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 16.09.18 10:49
Solarium jak funguje?

Ahoj mam takový dotaz, jsem světlejši typ pleti, jak je to když jdete poprvé do solarka na kolik se chodí minut apod? Já když jsem se tam byla zeptat tak prý napoprvé doporučují 10 min. Chci se ještě zeptat, jestli vás po té palí kůže jako od sluníčka když se spalíte díky moc za odpovědi

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 16.09.18 11:17

Záleží,jestli je normální,nebo turbo. Já jsem tak nějak mezi(na sluníčku trochu červenám,ale zhnědne to,málokdy se loupu),v turbu jsem začínala na 3 minuty a v normálním na deset. Doporučuji koupit nějaký krém,většinou je v soláriu prodávají, opálení déle vydrží. Spálení v soláriu pálí úplně stejně, popálenina jako popálenina. Jen tady bohužel stačí jedna blbá minuta navíc. Fakt radši pomalu a častěji,než jednou na moc dlouho. Každé solárium je jiné,když mají někde nové trubice,je to síla.

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 16.09.18 11:31

Správný čas a vše kolem by ti měla říct obsluha solária, bývají různě silné.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 16.09.18 12:46

Jsou různé druhy solarii jako to turbo s kolagenovym aktivatorem normalni atd to by vzdy mela vedet obsluha a poradit na jak dlouho.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >