Solarium, kam se nedává hlava?

873
12.6.17 08:32

Solarium kam se nedává hlava?

Existuje něco jako lokální solarium? Mám spálený ruce a záda ale bílý nohy a zadek a potřebovala bych doopalit jen ty určité části? Nebo minimálně něco kam se nemusí dávat hlava a obličej? S tím mám i psychický problém.

Znáte ěnco v Praze takového nebo zda je možné prostě si třeba lehnout a hlavu mít venku?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
12.6.17 08:51

Asi bych počkala až nebudeš spálenà a pak až šla doopálit. Ale solárko kam se nedává hlava teda neznàm, ale tak si zajdi na vertikální(nebudes si pripadat jako v rakvi, když budes stát)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 08:58
@niki V píše:
Asi bych počkala až nebudeš spálenà a pak až šla doopálit. Ale solárko kam se nedává hlava teda neznàm, ale tak si zajdi na vertikální(nebudes si pripadat jako v rakvi, když budes stát)

Tak, a pres hlavu si hod treba malej rucnik, pokud si nechces opalovat hlavu. Ale za me horizontalko vitezi, taky jsem ho nemela rada, ale pak jsem tam vlezla a na stojaka uz moc nechodim. Je to super relax pro mne, odpocinek v teplicku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
12.6.17 10:04

Bez hlavy to asi nepude :) já si často davam tričko přes hlavu. Nebo zkus to vertikální, jetli ti vadí být tam zavřená. V tom vertikálnim je víc prostoru, ale zas si tam tu hlavu nezakreješ :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 10:20

Jojo, pokud mas trosku mirnou klaustrofobii tak bez na vertikal, tam si pripadas spis jako v teplym vytahu… Taky ho mam radsi, nesnasim ty lezavy, chodim jen na vertikal, za prve mi nedela dobre lezet v rakvi a za druhe nesnasim pocit ze tam prede mnou lezel nekdo se spocenym zadkem :D A nesnasim i to poceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
873
12.6.17 10:34

Mám strach tam dát hlavu…prostě nechci tajm být zavřená ještě s hlavou…a nebo si dát nějakou kuklu nebo tričko na vršek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 21:42

Dej si na hlavu pytel a neopálí se ti :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
12.6.17 22:24

Nebo nechod do solarka, ale použij samoopalovak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama