Solárium - kolikrát, jak dlouho a za kolik? Jak probíhá??

195
18.5.20 10:07

Solárium - kolikrát, jak dlouho a za kolik? Jak probíhá??

Dobrý den,
začátkem léta mám svatbu a přemýšlím nad soláriem, abych nebyla bílá jako stěna :roll:

Nemám, ale žádné zkušenosti. Kolikrát tak tam musím zajít a na jak dlouho, abych byla tak nějak normálně opálená? Jsem svetlejsi typ. A kolik tam platíte? Přikládám ceník solária, které mám nejblíž. Mají ceny za minutu a dle síly, takže se v tom moc nevyznám. Na diskuzích jsem si přečetla, že se chodí tak max na 10 minut (což mne pak v přepočtu na minuty přejde celkem levné, vždycky jsem si myslela, že to stojí pálku :lol: ).

Také by mě zajímala jedna věc na kterou je blbě ptát se přímo v soláriu. Jak to vůbec probíhá? Je tam člověk nahý? Musí si něco přinést sebou?

Samozřejmě se poradím také v solarku, jestli se budu objednávat, ale ptám se tak orientačně.

Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

236
18.5.20 10:39

Já ze začátku chodím tak 2× týdně po dobu 8 minut. Poté chodím už na 12 minut a také 2× týdně. Opálená jsem celkem brzo. Vím, že ženy chodí i na delší časy ale to já bych se tam už asi upekla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
18.5.20 10:41

Jinak já chodím celá nahá. Někdy se máznu krémem přímo do solária. Po opalovačce by měl být k dispozici nějaký prostředek a utěrky na utření solária. Někde to mají možná jinak… Netuším

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3645
18.5.20 10:41

Do solárka se chodí bez oblečení. Nikdo tě tam nevidí, neboj. Normálně se tam zamkneš. Opálené plavky nebo kalhotky snad nechceš.

Jinak, pokud jsi světlý typ, běž poprvé třeba na 7-8minut. Takto třeba ob den 3× v týdnu. Potom můžeš dát za 2 týdny už 2× týdně 10min. Já chodím už jednou týdne na 20minut, do studeného solária. Jinak bych to nedala. Viditelné to je cca po 4-6 návštěvách? :nevim:

Je fajn si koupit kvalitní krém do solária a předtím se mazat.

Taky opalování v solárku je trošku jiné. Abys ještě před svatbou neřešila pigmentové skvrny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
18.5.20 11:41

Tak v mém soláriu mají několik typů solarek, tuším asi 7. Od těch pro neopalenou pleť přes předopálenou až po ty nejsilnější pro pleť opálenou. Cca 3× jsem byla na nejslabším, poprvé na asi 7 minut, pak jsme postupně přidávali. Do hezkého opálení je to jak u koho, záleží na tom, jakou pleť máš, jak citlivou, jak dobře se opalujes, to je individuální. A taky „normální opálení“ je pro každého subjektivní pojem. Možná těch 7-10 návštěv.
Ze začátku chodím každé 2-3 dny, až budu s opálením spokojená, chci chodit tak každý 5.-6. den.
Jinak v soláriu jsem nahá, jsou to kabinky, kde se zamknes. Před opalováním si solárko vydesinfikujes, mají tam spreje a ubrousky. Stejně tak po svém opalování.
Samozřejmostí je ochrana očí, kterou ti dají, když ne, řekni si o ně a určitě používej.
Koupila jsem si krém, který prodávají přímo tam a mažu se jím před opalováním. Uf, to je asi to nejzákladnější, není to nijak složité :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama