Solná jeskyně - je to k něčemu ?

7.2.17 13:30

Solná jeskyně - je to k něčemu ?

Ahojky je tu někdo kdo jako dospělí chodí pravidelně do solné jeskyně. Pravidelně myslím třeba 2-4× za měsíc. Samozřejmě jsem si vygooglila jak to má pozitivní učinky atd atd, ale není to jen placebo? Dá se fakt třeba po měsíci vidět rozdíl ve zdraví nebo v čistotě pleti atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1185
7.2.17 13:39

Dcera chodí se školkou asi 2× měsíčně a u nás je to naopak spouštěč rýmy, mohla to být náhoda, ale pokaždé, když tam šli, druhý nebo třetí den se jí spustila hrozná rýma…a prý to tak může být…
U dospělých zkušenost nemám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3725
7.2.17 14:13

Za mě žádný zázrak. Chodila jsem s dcerou docela pravidelně i víckrát týdně a nic moc se nedělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
7.2.17 16:56

Sestra chodí pravidelne, je ji 30let, na pleti po case zpozorovala ucinek, ze se lepsi, ale taky ji to zpusobuje, ze ma casto rymu, tak to omezila a i ryma se vytratila, ted chodi jen obcas a je spokojena, v zime moc nechodi, to ma rymu porad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
7.2.17 17:04

Chodila jsem před těhotenstvím celkem pravidelně v dobu, kdy tam bylo volno (nejsem stádní typ), pomáhalo mi to se uvolnit, zrelaxovat, vyčistit si hlavu a dutiny. Pleť byla také nepatrně lepší. Chtěla jsem tam chodit i s malou, ale v tom přítmí se jí nelíbí a nějak se tam naučilo chodit hodně lidí a asi se zhoršila hygiena, nějak to tam páchne, vše je ohmatané a zašlé, takže se tam už nelíbí ani mně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama