Solus výmaz z registru dluhů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 10:57
Solus vymaz

Chci si vyplatit jeden dluh a chci se zeptat jestli se někomu stalo že by mu hned po vyplácení smazali záznam ze solusu… nebo se musí opravdu čekat rok?

Jde o dluh na t-mobile

Reakce:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 05.04.18 11:10
@Anonymní píše:
Chci si vyplatit jeden dluh a chci se zeptat jestli se někomu stalo že by mu hned po vyplácení smazali záznam ze solusu… nebo se musí opravdu čekat rok?
Jde o dluh na t-mobile

Podle mě se na vymazání záznamu o nezaplacení splátek v Solusu čeká 4 roky, nikoliv jeden rok. Ale hádat se kvůli tomu nebudu. :roll: Jedině to domluvit přímo s věřitelem, pak by to šlo teoreticky hned. Já měl jednou problém s neexistujícím „dluhem“ 59,– Kč a výmaz se nepovedl. :potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:23

Paušál, elektrina atd by to měl být jen rok

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 12:44

Telekomunikacni sluzby se ze Solusu mažou po jednom roce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >