Sonett na látkové pleny

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
8.10.21 13:26

Sonett na látkové pleny

Ahoj holky, uvažuji o koupi pracího prášku Sonett na látkové pleny. Chci se zeptat, jestli s ním máte některá zkušenost a případně jak to je s impregnací? Četla jsem, že plenky a flís mýdlo zanáší. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
342
8.10.21 13:41

Mam skusenost, ze pri pouzivani pracieho gelu s obsahom mydla mi potom plienky rychlo zasmradavali. Zacala som prat v prasku bez mydla a je to lepsie.
Ale napr fleece mi nesaje dobre ani po nasobnom prani v nemydlovom prasku. Takze tam je otazka ci to bolo impregnaciou mydlom alebo je to proste vlastnost materialu.

Ja by som do toho sonettu s latkovkami nesla (a to ho tu mam kupeny, ale pouzivam na oblecenie iba)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4499
8.10.21 15:50

Se Sonettem na praní zkušenost nemám, ale látkové plíny peru v mýdlovém slizu, který si vyrábím z kokosového mýdla a sody, k tomu přidávám na praní perkarbonát, a jsou úplně v pohodě, krásně vyprané, nezasmrádávají ani se nijak nezanáší. :nevim: Mám jak látkové čtverce, tak kalhotkové Anavy (ne AIO). A k nim fleesové vkladací, ty už tedy nejsou tak heboučké, jako na začátku, ale pořád úplně v pohodě.
Takže já bych se mýdla nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70151
8.10.21 15:58

Sonett je non toxic, ale kvalitne ti pradlo nevypere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat