Sonicare - výdrž baterie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1423
5.1.22 11:44

Sonicare - výdrž baterie

Zdravím všechny. Prosím Vás, které máte zubní kartáček Sonicare, jak dlouho Vám vydrží nabitý? Já měla předtím jiný sonický kartáček a ten vydržel nabitý snad měsíc, takže jsem teď nemile překvapená, že sonicare chce nabíjet co týden. A zajímá mě, jestli to je normální, nebo mám nějaký vadný kousek.
Všem díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
75
5.1.22 11:49

Mám ho už asi tři nebo čtyři roky, nabíjím velice občas, řekla bych, že tak cca za ten měsíc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
5.1.22 11:49

Je to normální, Phillips obvykle uvádí 1-2 týdny mezi nabitími. My máme Oral-B a taky dá maximálně 10 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6709
5.1.22 11:51

Tuším, že vydrží max 14dní, ale neřeším, když zabliká, hodím ho na nabíječku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55452
5.1.22 11:56

Myslím, že ho nabíjím tak jednou do měsíce, ale čistím jen jednou denně a podruhé manuálním. Ale i kdyby to bylo co týden, tak je to o desetisekun. dovém vytažení nabíječky.
PS - tu tečku vprostřed slova mě donutilo napsat emimino, bez ní se prý jedná o vulgarismus :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
5.1.22 11:58

@ugluk Musím zkusit: sekunda? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1662
5.1.22 12:10

My máme tedy jen dětské a o nabíjení úplně přehled nemám, ale každý týden to určitě nenabíjejí :think: spíš bych řekla tak 2-3 týdny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55452
5.1.22 12:30
@unuděná píše:
@ugluk Musím zkusit: sekunda? :mrgreen:

Jak to, že tobě to prošlo? :cert: Já musela přidat tu tečku i na správné místo, nelíbilo to tomu už „kund“.
Edit, tak tohle prochází. Ale zkus napsat bez mezer d e s e t i s e k u n d o v é m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3116
5.1.22 12:45

Dcera a syn mají nové dětské a ty jsem nabíjela tak po měsíci. Mile mě to překvapilo, myslela jsem, že se vybijí rychleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15582
5.1.22 13:04

My měli tento kartáček trvale na umyvadlem v nabíječce, takže jsem to neřešila. Teď máme kartáček Xiaomi, čistíme si s ním zuby 4 lidi (vyměňujeme jen hlavice) a vydrží na jedno nabití týden až 10 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
5.1.22 13:05

Ono tam bohužel nejde dát o moc větší akumulátor vhledem k rozměru.
Co by chtěl člověk od kapacity 400-700mAh elektronika si to ohlídá a u tehle baterií nezkazí celkem nic ani permanentní připojení na zdroj.
Dřív nebo později koupíš nový model ;)

Před pár lety jsem dělal ve výrobě kartáčku jejich částečná montáž pro oralB a Braun.
Hlavně nesmí dojít k tomu že ho na delší dobu uskladnis nebo necháš vybitý. Pokud napětí Aku klesne pod nějakou mez může to baterii odpojit a bez rozebrání to nezachránís a leze se do něj opravdu blbě většinou přijdeš o většinu zobáčku co to drží pohromadě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
5.1.22 13:12

Všem díky. My máme právě i ten dětský a ten je v pohodě. Ten vydrží ten měsíc cca. Proto mě překvapilo, že kartáček za 3,5 tisíce vydrží tak málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
5.1.22 13:13

Já si myslím, že nabíjím po 14-21 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11768
5.1.22 13:16
@Alushka.S píše:
Všem díky. My máme právě i ten dětský a ten je v pohodě. Ten vydrží ten měsíc cca. Proto mě překvapilo, že kartáček za 3,5 tisíce vydrží tak málo.

My mame ten detsky osm let a porad vydrzi. Ty dospelacky uz jsme cely menily a ja mam pocit, ze ten svuj nabijim jednou casteji nez zbytek rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55452
5.1.22 14:01

Ten dětský asi vibruje míň, tak má menší spotřebu. Mám ještě mimino-batolecí, který vibruje minimálně a při užití 1× denně (podruhé čistíme manuálně) jsem ho za půl rku používání ještě nemusela nabíjet. Až k tomu jednou dojde, asi tu nabíječku nenajdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat