Sonicare - výdrž baterie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
3206
5.1.22 19:03
@Alushka.S píše:
Všem díky. My máme právě i ten dětský a ten je v pohodě. Ten vydrží ten měsíc cca. Proto mě překvapilo, že kartáček za 3,5 tisíce vydrží tak málo.

Aha, já měla v plánu si koupit dospělácký, tak to ještě promyslím. Jsem myslela, že bude ve všech ohledech lepší, než ten dětský…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
5.1.22 19:05

@PapeJ pokud ho používáš jen doma tak ti výdrž baterie může být fuk. Tedy pokud máš ideálně místo pro nabíjení v koupelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 19:33
@Alushka.S píše:
Zdravím všechny. Prosím Vás, které máte zubní kartáček Sonicare, jak dlouho Vám vydrží nabitý? Já měla předtím jiný sonický kartáček a ten vydržel nabitý snad měsíc, takže jsem teď nemile překvapená, že sonicare chce nabíjet co týden. A zajímá mě, jestli to je normální, nebo mám nějaký vadný kousek.
Všem díky.

Vadný kousek. Máme 4 a při čištění 2×-3× denně po 2 minutách vydrží každý tak ten měsíc.

Příspěvek upraven 05.01.22 v 20:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2358
5.1.22 19:34

Já ho mám v nabíječce pořád, nevidím v tom problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 20:49

Sekunda sekundovém desetisekundovém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 20:52
@PapeJ píše:
Aha, já měla v plánu si koupit dospělácký, tak to ještě promyslím. Jsem myslela, že bude ve všech ohledech lepší, než ten dětský…

@Alushka.S

Dětský vydrží úplně stejně jako dospělý. Všechny 4 se nám vybíjejí plus mínus pár dnů nastejno. Cca po tom měsíci. Jak jsem psala, čistíme 2-3× denně.

Philips je na reklamace skvělý, takže bych reklamovala, pokud vydrží jen něco přes týden a nečisis 8× denně, je to vada.

Jinak tedy bohatě dostačují ty nižší modely co jsou 2 nějak přes tisícovku, měla jsem i ten dražší a podle mě žádný zásadní rozdíl. Ona se u těchhle kartáčků časem vykvedlá ta gumička, ve které drží ten nástavec na kartáček, takže člověk stejně musí za 2 roky koupit nový. Mám je už po několikáté a fakt jsem ani jeden nemusela dobíjet po 10 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56520
5.1.22 21:27
@Limi123 píše:
Sekunda sekundovém desetisekundovém

Jsi privilegovaná, mně to neprojde. Zkusím citaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 21:29
@ugluk píše:
Jsi privilegovaná, mně to neprojde. Zkusím citaci.

Desetisekun. dovém

Já tohle slovo poprvé napsala s chybou a opravovala… Zkusím ještě na první dobrou.

Tak na první dobrou to nešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 21:30

Sekunda sekundovém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 21:33

@ugluk to je fakt divné. Se.kun.dov.ém jde a des. etise. k. u. nd. ovém ne (leda formou úpravy komentáře). Asi je to první ve výjimkách a to druhé ne.

Očividně na úpravu komentáře už žádná pravidla nejsou.

Edit: a teď už mi nejde ani jedno. Záhada :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1475
5.1.22 22:18

Sekunda
Edit. Jsem si to taky musela zkusit.😂 🤦

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
5.1.22 22:25

Sekunda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56520
6.1.22 00:31

Tímto se zakladatelce omlouvám za s e k u n d o v é zahlcení diskuze :mrgreen: A jako úlitbu hlásím, že mě dnes zubařka pochválila za pěkně vyčištěné zuby (Sonicarem) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat