Sonický kartáček na čištění pleti

188
14.1.20 15:50

Sonický kartáček na čištění pleti

Ahoj holky,
Jaké máte zkušenosti se sonickým kartáčkem na čištění pleti? Zajímalo by mě zda vůbec funguje tak jak prezentují prodejci. A pokud ano.. Jak často používáte? Je nutné do toho investovat nebo levnější kousek poslouží stejně jako ten dražší?

Rovnou přidávejte prosím i typy co máte doma. :)

Moc díky za odpovědi. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

467
14.1.20 16:04

Já bych nekupovala, radši si kup za ty prachy kvalitní kosmetiku. Mám doma za pár stovek plus jsem měla vypůjčeným od Mary Kay, který stojí skoro dva tisíce, rozdíl jsem v tom neviděla, přijdou mi to vyhozený peníze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9845
14.1.20 16:07

@Julipek Opravdu myslis, ze mas tak znecistenou plet, ze ji musis cistit mechanicky? At potom za rok nebrecis, ze sis znicila plet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
748
14.1.20 16:07

Mám od Phillips Visapure advanced a super :) má k sobě i masážní hlavici a chladící na pytle pod očima :) srovnání ti nedám, jiný jsem nikdy nezkoušel a ale čistí dobře :) samozřejmě ale po vyčištění musí být kvalitní kosmetika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
14.1.20 16:09
@cecetka
@cecetka píše:
@Julipek Opravdu myslis, ze mas tak znecistenou plet, ze ji musis cistit mechanicky? At potom za rok nebrecis, ze sis znicila plet :nevim:

Proto nejdřív zjišťuji informace. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
14.1.20 16:12

@Reny28
Kosmetiku kvalitní používám. Jen jsem v některých recenzích četla že je po použití kartáčku pleť jemnější a skvěle funguje na aknozni pleť.
Na druhou stranu jsem pročetla pár článků, kde psali pravý opak. Tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
14.1.20 16:57

@Julipek Mám sonický Foreo Luna mini 2. Musela jsem ho koupit i dcerám, protože mi ho braly. Používám ho už rok 1-2 x týdně a pleť rozhodně nezničí. Mytí je velmi jemné a používám ho místo peelingu. V zimě trpím na takovou šupinatou pleť na čele a na nose. Na to mi pěkně pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
14.1.20 17:04

Mojí suchou a citlivou pleť to jen dráždilo a rašilo po tom akné.

Jestli něco, tak chceš spíš něco masážního, na uvolnění obličejových svalů a prokrvení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama