Sono prsů v Thomayerově nemocnici-lhůty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Effis
Kecalka 105 příspěvků 20 inzerátů 23.10.18 10:23
sono prsů v thom.nemocnici-lhůty

Dobrý den, byl jste někdo na ultrazvukovém vyšetření v Thomayerově nemocnici? Nepodařilo se mi zatím dovolat, na webu toho mají strašně málo, zajímalo by mne, jaké jsou objednací lhůty, cena pro samoplátce..

Reakce:
Gábííí
Ukecaná baba ;) 2353 příspěvků 23.10.18 10:36

@Effis ahoj,sice bydlím kousek od Thomayerky,ale i tak jsem si vybrala jiné místo kam docházím.Je to na jižním městě,na Hájích. Tam jako samoplatce platím 700 sono a 800 rtg ,stridam po roce. Opravdu mají krásný přístup a zvou na danou objednanou hodinu. Nikdy nečekám. Objednání lhůty cca 1-3 měsíce,podle místa a také kvůli tomu,že se nemohu přizpůsobit.

elen-ka
Extra třída :D 12756 příspěvků 21 inzerátů 23.10.18 11:09

@Effis kdysi dávno jsem se raději objednala do nějaké ordinace na Hájích. Také prý je dobrý Zelený pruh. V Thomayerově nemocnici jsou dlouhé termíny, zvlášť pokud nemáš problém.

alilauter
Kecalka 300 příspěvků 23.10.18 11:22

Ahoj, chodím do Mamma centra na poliklinice Budějovická. Je mi 40,doporučili mi už mammograf. Celkem rychle

lucenka
Vesmírná mluvilka 33596 příspěvků 23.10.18 13:16

já tedy byla na sonu v Jinonicích ve Waltrovce … objednávací doba cca 3 týdny a to jen kvůli tomu, že jsem neměla čas v některé termíny. Jinak by to bylo i dřív. A ten přístup byl úplně jiný než v nemocnici. Cena byla 700 Kč.

Effis
Kecalka 105 příspěvků 20 inzerátů 23.10.18 20:47

Díky za tipy :kytka:

kucerova.terka
Nováček 3 příspěvky 21.11.18 20:55

já chodím k MUDr. Sehrovi do RMA centra na Praze 7, prsa mi vždycky nejdřív důkladně prohmatá a pak udělá ultrazvuk (platím 400 Kč)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >