Reklama

Sono žlučníku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 68 příspěvků 05.10.18 19:11
Sono žlučníku v těhotenství

Ahoj, prosím o radu. Jsem 35tt a 16.10. jdu na sono vyšetření žlučníku. Jak to prosím probíhá? Není to taková ta hadička do krku že ne?? 8o

Reklama

Reakce:

bibi2233
Kecalka 458 příspěvků 9 inzerátů 05.10.18 19:16

Ne :-) Je to přes břicho jako normální utrazvukové vyšetření v těhotenství. Nebolí :-)

FenekUsaty
Závislačka 4138 příspěvků 05.10.18 19:19

@00verča00 je to stejny ultrazvuk, co ti delaji mimina pres bricho, jen ted misto nahore mimino budou zobrazovat o trochu niz zlucnik :) :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 42627 příspěvků 05.10.18 20:26

Nedávno jsem byla u dr. s křečema v břiše, tak nejdřív zkontrolovala mimino a když bylo OK, vyslovila podezření na žlučník a přostě tou samou sondou přejela po břiše o kus vedle (výš pod žebra) a koukla na žlučník, takže asi tak náročné to bude ;)

00verča00
Stálice 68 příspěvků 05.10.18 21:39

Super, děkuji moc :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >