Reklama

Červená kůže po depilaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 13:48
Sos- červená kůže po depilaci

Už zhruba rok si trhám chloupky nad horním rtem voskovými pásky. Vždy v pohodě, chvilku to bylo červené a cca za hoďku dobré. Ale dnes nevím co se nepovedlo, od rána mám po depilaci pod nosem dva červené fleky, na dotek to trochu pálí a nechce to zmizet :roll: za chvilku jdu ven a vypadám jako blbec :roll: neví někdo čím to namazat, aby to bylo lepší? Při nejhorším zapatlam make-upem, ale radši bych něco hojivého. Poraďte prosím, děkuji.

Reklama

Reakce:

lapagerie
Kecalka 476 příspěvků 27.07.18 13:50

mně pomáhá dětský pudr. Chladí a vysuší.

K82
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 7 inzerátů 27.07.18 13:53

nejlepsi na to je Sudocreme

Hanyžka1
Povídálka 46 příspěvků 27.07.18 14:39

Dětský pudr a nechoď pokud možno na sluníčko.

Verun83
Echt Kelišová 8624 příspěvků 33 inzerátů 27.07.18 14:40

příště zkus cukrovou pastu. biodepil od purity vision. od voskových pásků jsem měla pusu děsnou. po cukrové pastě je to jen lehce červené, a chvíli. nic nepálí. ještě mažu Havlíkovým přírodním zázrakem. pořádnou vrstvu.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 27.07.18 14:43

jaj, to je nemilé. Někdy se kůže podráždí a zarudne. Možná z toho vedra a potu? Záleží, co ti pomáhá. Co někomu pomůže, jinému to ještě zhorší. Mně asi nejvíc pomůže sprcha, kůže se zvláční a uklidní se, po koupeli se mažu kokosovým olejem, ale mluvím o nohách, ne obličeji. Make up je poslední řešení - zamaskuje, ale třeba mně tu kůži podráždí. Pokud není zbytí, je to vidět a ven musíš, radím ti vzít si korektor a průběžně to zamaskovávat.

Tarjei
Závislačka 3825 příspěvků 27.07.18 15:33

namaž to olejem, klíďo normnoš jedlým slunečnicovým

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama