S.O.S. Co to je za pupínky?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:28
S.O.S. Co to je za pupínky?

Ahoj. Malému se objevila tato svědivá vyrážka. Nevíte co by to mohlo být? Nový prášek nemáme, ani nové mýdlo, nejedl exotické ovoce, jen cca 3 týdny bere Eye Q, v rodině máme lupenku, ichtyozu a takovou krupičkovou vadu kůže. Na kožní se nedostanu, jsem nemocná a muž je mimo ČR. Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 07.12.18 16:33

Já bych teda na kožní jela, vypadá to hrozně. navíc to má strašně rozskrabane chudatko. Dej mu aspoň fenistil kapky co nejdřív ať ho to Nesvědi.

alena.mo
Kecalka 207 příspěvků 07.12.18 16:36

Teď v pátek večer už se asi nikam nedostaneš no. Ale v pondělí bych zašla. Hlavně ať si to nerozskrabava, nebo do toho chytne nějakou bakterii ještě. Necim bych to namazala hlavně. :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:42

Namazala jsem to konopnou mastí. Vylezlo mu to prakticky přes noc. Já mám horecku, kasel, plus silnou MS…sotva lezu, dnes bych opravdu kozni pres cele mesto autobusem nezvladla. V pondeli snad uz budu schopna. Zkousela jsem dnes obvolat rodinu aby pomohli, ale marne. Nemaji cas. :,(

ivašot.
Kelišová 6725 příspěvků 07.12.18 16:42

Jak dlouho to má?

Akras2
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 07.12.18 16:45

Má jen pupínky nebo i teplotu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:51

@Akras2 Jen pupinky. Jinak je zivy a hravy jako vzdy. Ruka-noha-usta už mel. :nevim: Minuly měsic jsme byli jen v bazenu a na dětskych masazich. Jinak chodime spis mimo velke kolektivy. Krom MHD, tim jezdime. Snad nechytl nejaky svrab. Máme tu ted hodne cizincu a v okoli x ubytoven. :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:53

@ivašot. Vcera mel 2-3 pupínky. Pres noc a dnes se mu to takhle rozjelo. Nedokazu mu zabranit v drbani. Zkousela sem mu dat i palcaky na ruce.

azalia
Kecalka 319 příspěvků 07.12.18 17:10

Tak mu dej Fenistil kapky nebo Dithiaden. Ať ho to aspoň nesvědí a neškrabe to a vydržíte do pondělka. Palčáky nepomůžou.

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 17:26

Nemuzou to byt nestovice? Kdyz to vylezlo pres noc? Vypada to hrozne ale asi jen ze to je rozkrabane. Urcite fenistil kapky na noc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 17:37

Fenistil mu vubec nezabira. Uz ho dostal. Zadny vodnaty pupinek jsem nenasla. :nevim: Volala jsem na pohotovost a pry to do pondelka vydrzi, jen kdyby byla vysoka horecka mame priject. Ted usnul. Ze spani se nedrbe.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 07.12.18 19:12

Svrab to nebude. Ten vypadá jinak. Pokud nemá teplotu a jinak je v pohodě vydrž do pondělka. Kdyžtak mu zítra zkus udělat vlažnou koupel (krátkou) a nasyp do ní trochu jedlé sody. U neštovic to ulevuje od svědění tak tady by to mohlo pomoct taky. Ale fakt jen opláchnout, neráchat půl hodiny. A dobře osušit. Nedřít, jen oťupkat ručníkem. A zkus sehnat ten Dithyaden (je na předpis) nebo aspoň Zyrtec. Nemazala bych to ničím ať to větrá.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 07.12.18 19:14

Jo a jestli to má i ve vlasech tak to budou neštovice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 19:55

@Akras2 Děkuji moc za rady. To s tou sodou zkusím. Ve vlasech to nemá, ani nikde na hlavě. Ještě mě napadlo, mám tu rostlinku aloe… ale zas abych mu tim neublížila. Nebo zásyp se sírou.

stinga
Závislačka 4416 příspěvků 3 inzeráty 07.12.18 20:06

mně to teda ty neštovice připomíná :nevim:
a mimo téma - jak synovi dáváš to Eye Q - koupila jsem a malá to vůbec nechce, celé to vyprská i když jí to dám stříkačkou, dobrovolně vůbec a už teď nechce žádný sirup :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >