SOS-hemeroidy a šití po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stepik
Kecalka 162 příspěvků 11.03.06 20:15
SOS-hemeroidy a šití po porodu

Ahoj mamky,
mám k vám velkou prosbu.Jsem 2 dny po porodu a kromě nejhezčího miminka na světě se mi povedlo vytlačit si i fůru hemeroidů.Samoz­řejmě a to i přes masáž hráze,jsem nastřižená a trochu povrchově natržená-nic velkého,celkem cca 7 stehů.
Prosím,poraďte mi něco účinného,rychlé­ho,co by mi pomohlo od bolesti a chůze kachny,abych si mohla své mimi naplno užívat.
Moc děkuju za každou radu.

Reakce:
Berun
Závislačka 4921 příspěvků 11.03.06 20:35

Ahoj, já rodila 1.3. takže před 10 dny, mám jen 3 stehy i když měl malý 4,5kg a 52cm ale hodně mi na hemoroidy i ten nástřih pomohl gel z dubové kůry a pak odvar z dubové kůry. Obojí koupíš v lékárně. Gel je chladivý a dávala jsem si ho na konečník a odvar si dávám do vany. Už to mám krásně zahojené a ty mrchy hemoroidy ustupují. Jo a protože jsi rodila v březnu nechceš se přidat do deníčku únorňátka a březňátka 2006? Mrkni se, je na úvodní stránce emimina, aktuální díl: Jak se narodila Nina. Radíme si tam se vším, tohle není výjimka. Ať se ti to brzy spraví, je to nepříjemný, k tomu očistky…je to otrava ale ty zlatíčka za to stojí co?

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.06 21:14

Hemeroidy jsou mrhy - já je měla už v těhu, pak ustoupily a po porodu zas vylezli. Doporučuje se koupat v lázni z dubový kůry a mastiček na ně je spousta. Já mám Procto-glyvenol (cca 100kč).
Ale spíš si nesedneš kvůli šití. A to chvíli trvá než se to zahojí - či spíš než to přestane bolet. Mě tam ještě praskla žilka, takže jsem jí měla nateklou :? . Ale po 14 dnech jsem už seděla skoro normálně. Ze začátku tedy vůbec.

Andělka

Bubu
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 11.03.06 23:08

Ahoj,
gratuluji vám k miminkům :P .
Mě na hemeroidy dali už v porodnici mastičku FAKTU, i když jsem s sebou měla koupenou nějakou z lékárny. Tehdy mi doktoři říkali, že tahle by měla nejlíp zabírat a že nemusím mít obavy ohledně kojení (v příbal. letácích je snad všude zákaz). Opravdu pomáhá, používala jsem ji i po druhém porodu.
Jsou i čípky FAKTU, které léčí i vnitřní hemeroidy, takže by se konečník měl vyléčit komplet :D . Vše se dá koupit i bez předpisu v lékárně.

A´t vám miminka dělají radost :)

Bubu

lejla
Stálice 73 příspěvků 12.03.06 00:15

Ahoj,
ja jsem taky dostala FAKTU, a to uz v porodnici, takze myslim, ze je to bezpecne.
Mne se to potom zlepsilo, ale chce to hlavne cas.
Jako kachna jsem chodila asi 3 nedele.

lejla

Evulka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 12.03.06 09:13

Stepiku,
nedávno byla o hemoroidech diskuse zde: https://www.emimino.cz/modules.php?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >