SOS hlídání na zítra Brno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.11.21 09:44

SOS hlídání na zítra Brno

Ahoj ženy,

zjistila jsem, že mám zítra zubaře v Brně a nemám hlídání. Prosím nemáte někdo tip na někoho, kdo by mi půl hodiny pohlidal malého v čekárně u zubaře? Mám to v 11:00. Mají tam dětský koutek, jdu jen na kontrolu popřípadě mu stačí pustit pohádka na telefonu.

Nejsme z Brna. Ale jednou mi někdo doporučoval misto, kde ho můžu za peníze nechat a pohlidaji mi ho tam. Něco jako školka, ale neni to skolka. Brno, Žabovřesky (tohle místo i můj zubař)

Budu moc vděčná za jakoukoliv informaci. Zaplatím za celou hodinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1551
3.11.21 09:52

Pokud mu stačí pustit pohádka na telefonu a vydrží, vezmi si ho s sebou do ordinace, posaď na židli a pusť pohádku. Pokud teda nejdeš na nějaký komplikovaný zákrok (což asi nejdeš, když píšeš o půl hoďce).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65149
3.11.21 09:56

@jahodacervena tak si ho vem sebou, pokud není zákrok, tak pomůže sestřička :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
3.11.21 09:58
@martina.se píše:
@jahodacervena tak si ho vem sebou, pokud není zákrok, tak pomůže sestřička :hug:

Tak u nás rozhodně sestřička nemá čas hlídat děti.
Jak je velký? Taky myslím, že by mohl vydržet při té pohádce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
3.11.21 09:59

A nebo třeba v čekárně by tam mohla být n jaká ženská, která by na něj dohlidla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65149
3.11.21 10:00
@Nicole 1234 píše:
Tak u nás rozhodně sestřička nemá čas hlídat děti.
Jak je velký? Taky myslím, že by mohl vydržet při té pohádce.

Nwm, no. U nás jsou v pohodě a pokud nejde o nějaký zákrok, tak si dítě i posadí k sobě a říkají mu, co dělají atd :think: je to o lidech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
3.11.21 10:10
@jahodacervena píše:
Ahoj ženy,

zjistila jsem, že mám zítra zubaře v Brně a nemám hlídání. Prosím nemáte někdo tip na někoho, kdo by mi půl hodiny pohlidal malého v čekárně u zubaře? Mám to v 11:00. Mají tam dětský koutek, jdu jen na kontrolu popřípadě mu stačí pustit pohádka na telefonu.

Nejsme z Brna. Ale jednou mi někdo doporučoval misto, kde ho můžu za peníze nechat a pohlidaji mi ho tam. Něco jako školka, ale neni to skolka. Brno, Žabovřesky (tohle místo i můj zubař)

Budu moc vděčná za jakoukoliv informaci. Zaplatím za celou hodinu

Normálně bych ho vzala sebou, co máš jako dělat, zvlášť v dnešní době když jsou všichni nemocní :lol: máš ho nechat někde sedět samotného? nasr.. normálně dovnitř sednout a nazdar- nenervuj se. Já to tak udělala. Sla jsem na gynekologii - žádné hlídání jsem nemela- dítě jsem tam nechala sestře (sice se tvářila jak kakabus) ale kdyby něco řekla vzala bych ji sebou i k tomu doktorovi. Takový věci se prostě stanou a doktoři i sestry by měli mít alespoň pochopení. Určitě uděláš líp, když si vezmeš dítě sebou, než ho nechávat u cizích lidí které neznáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
3.11.21 12:00

Já bych ho vzala s sebou. Já minulý týden měla s sebou dceru ( teda už 10 let, ale ska taky na vyšetření), já to měla na 1,5 hodky a dcera asi na 15 minut a zbytek seděla na židli v ordinaci a byla na telefonu, občas se tam i prošla a v pohodě. Nikdo nic neříkal. Je fakt že jsme tam byly kolem 12, tak tam doktorka i obědvala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2389
3.11.21 12:24

Já byla na prevenci minulý měsíc, udělal kontrolu všech zubů, rentgen a ještě jsme si trochu popovídali a netrvalo to ani 10 min. a jela jsem domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
3.11.21 12:49

Vzala bych s sebou, půjčila mu mobil nebo tablet s tichým režimem. Stejně bude koukat spíš na tebe, co ti dělají. Moje děti taky se mnou chodí. Buď počkají v čekárně nebo jsou dovnitř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.11.21 13:56

Nevím proč mě to nenapadlo, vezmu ho s sebou. Díky! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
10.11.21 14:47

Na gyndu na poradny se mnou chodí dcera (2 roky) normálně. Vždycky ji vyndam svačinku, tak sedí a kouká. Když ji to přestane bavit, hraje si s točící židli :D teď právě řeším, že bych potřebovala na zubní hygienu, tak jestli by to tam taky zvládla.. precejen na gynde na ni vidím a můžu jí případně okřiknout, ale těžko s otevřenou pusou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat