SOS - Jak jste přežili, než vám zabrali antidepresiva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:40
SOS - Jak jste přežili než vám zabrali antidepresiva?

Zdravím, po stresu v práci na mě padly deprese a úzkosti, 4 dny beru antidepresiva a když je nejhůř mám nejslabší neurol, ale ten moc brát nechci. Ráno a brzo odpoledne je to nejhorší, večer se mi vždycky uleví. Porádíte co vám pomohlo to přežít? :roll: je to na kazajku :mrgreen:
Prosím anonym, citlivé údaje. Děkuju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:42
  • zabraly antidepresiva,par­don
Gita17
Kecalka 189 příspěvků 07.01.19 13:54

Nechcem byt zla,ale lutovat ta urcite nebudem. Ja uz 6 mesiacov trpim bez antidepresiv na uzkost a este 3 mesiace do porodu budem trpiet. Co by som ja dala za to,keby som len cakala kym mi zaberu lieky. A ty mas aspon neurol! Ja mat neurol tak si piskam :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:01
@Gita17 píše:
Nechcem byt zla,ale lutovat ta urcite nebudem. Ja uz 6 mesiacov trpim bez antidepresiv na uzkost a este 3 mesiace do porodu budem trpiet. Co by som ja dala za to,keby som len cakala kym mi zaberu lieky. A ty mas aspon neurol! Ja mat neurol tak si piskam :zed:

to je blbý no :? to ti nezávidím.a nemohla by jsi mít aspoň něco slabšího na úzkost?

panenka87
Extra třída :D 13402 příspěvků 07.01.19 14:03

Já jsem si pomohla první dva týdny Oxazepamem. Nevím, proč se tomu Neurolu tak bráníš? Však je to jen na chvíli, za tu dobu závislost nebude :) Za mě, nejhorší byly ty dva týdny, pak už lepší a lepší

panenka87
Extra třída :D 13402 příspěvků 07.01.19 14:04

@Gita17 Ahojky, já jsem v těhotenství nasazovala Sertralin 25 mg. A bylo vše v pořádku.

barabrambora
Kecalka 465 příspěvků 07.01.19 14:07
@Anonymní píše:
to je blbý no :? to ti nezávidím.a nemohla by jsi mít aspoň něco slabšího na úzkost?

Ahoj, já tě klidně polituju. Vím, jak je to nepříjemné. Já jsem brala ze začátku xanax. Ráno a večer. Má postupné uvolňování a zabíral. Já jsem začínala na půlce citalecu, ale bylo to moc, tak jsme se dohodly na čtvrtce. Než jsem se dostala na celou tabletku, tak to trvalo měsíc. Hodně se to zhoršilo ze začátku. Po tom měsíci už to bylo lepší. @Gita17 vždyť existují i AD, které můžou i těhotné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:09
@panenka87 píše:
Já jsem si pomohla první dva týdny Oxazepamem. Nevím, proč se tomu Neurolu tak bráníš? Však je to jen na chvíli, za tu dobu závislost nebude :) Za mě, nejhorší byly ty dva týdny, pak už lepší a lepší

jako taky si ho dám, ale chtěla bych si pomoct i sama no. možná jsem jen netrpělivá a chci se cítit líp hned.poslední měsíc byl strašnej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:12

@barabrambora já mám eliceu nebo jak se to jmenuje, napsala mi 10mg, ale beru jen půlku, bylo mi z toho zle a chvěla jsem se.jak při kocovině.br.děkuju za politování :mrgreen: :hug:

panenka87
Extra třída :D 13402 příspěvků 07.01.19 14:13
@Anonymní píše:
jako taky si ho dám, ale chtěla bych si pomoct i sama no. možná jsem jen netrpělivá a chci se cítit líp hned.poslední měsíc byl strašnej.

Já tě chápu ale je známo, že dochází ke zhoršení stavu na začátku braní AD, tak to ber jako podpůrnou dočasnou léčbu. Ten Oxík mě vyhovoval v tom, že se mě zdálo, že tak netlumí a déle účinkoval. Ale měl pomalejší nastup. Tak se drž, bude dobře!

barabrambora
Kecalka 465 příspěvků 07.01.19 14:14
@Anonymní píše:
@barabrambora já mám eliceu nebo jak se to jmenuje, napsala mi 10mg, ale beru jen půlku, bylo mi z toho zle a chvěla jsem se.jak při kocovině.br.děkuju za politování :mrgreen: :hug:

A k psychologovi chodíš? Jinak doporučuju chodit do přírody. To mě uklidňovalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:16
@barabrambora píše:
A k psychologovi chodíš? Jinak doporučuju chodit do přírody. To mě uklidňovalo.

ano ano, chodím. jdu ve středu. já jsem hodně unavená, ten měsíc jsem moc nespala a nemůžu moc jíst, tak jsem zesláblá na nějakou velkou vycházku.

barabrambora
Kecalka 465 příspěvků 07.01.19 14:19
@Anonymní píše:
ano ano, chodím. jdu ve středu. já jsem hodně unavená, ten měsíc jsem moc nespala a nemůžu moc jíst, tak jsem zesláblá na nějakou velkou vycházku.

To chápu. Ta zima je taky na prd, pořád tma, minimum slunce. To taky člověku moc nepřidá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:22
@barabrambora píše:
To chápu. Ta zima je taky na prd, pořád tma, minimum slunce. To taky člověku moc nepřidá.

jo přesně :roll: všechno je šedý :roll: kdyby aspoň ten sníh vydržel.

barabrambora
Kecalka 465 příspěvků 07.01.19 14:25

Neboj, až léky pořádně zaberou bude to hned veselejší.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >