SOS Kvasinková infekce v těhotenství

29.2.20 15:51

SOS Kvasinková infekce v těhotenství

Ahoj holky, mám problém.. před měsícem jsem byla na kontrole u doktorky, teď jsem v 19tt, vše v pořádku až na kvasinky.. napsala mi nějaké globule na zavádění.. asi 14 dnů jsem měla klid, od té doby mě to ale trápí zase a od včerejška extrémně. Musím už nosit i vložku (kterou úplně nesnáším), protože jsem po chvíli jak počůraná.. :-( moje doktorka má teď týden dovolenou a nechci to řešit s někým jiným.. poradíte mi prosím něco účinného co rychle zabere? Strašně to svědí a pálí, už se to nedá ani vydržet..
Díky moc!! :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24614
29.2.20 15:53

Canesten kombi.Ja na to trpěla hodně a tohle pomáhalo a celkem rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
29.2.20 15:53

Boraxovy globule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1517
29.2.20 15:54

Za me teda boraxove globule. Užívala jsem je ve 2 těhotenstvích a paráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 16:03

@1mila2 a prosím kde je seženu? Když žádám tento název tak jsme nic nenašla.. mají je někde na eshopu, v případě, že bych nesehnala v nějaké lékárně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
943
29.2.20 16:28

Ano boraxové globule za mě nejlepší. Seženeš v každé lékárně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
29.2.20 16:36

Já tím trpím celý těhu a nejvíc mi pomohl Clotrimazol čípky- v jednom balení jich je 6, po tom co se mi to vracelo mi doktor řekl že jich mám použit 12 a zabralo to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49464
29.2.20 17:19

A cos měla od dr.? Něco s clotrimazolem nebo ten tetraboritan (borax)? Tetraboriatan se předepisuje asi nejčastěji. Každopádně všecko je to volně prodejné, takže bych zašla do lékárny a koupila to, co ti zabralo. S clotrimazolem je toho spousta, účinná látka pořád stejná, takže tam je to jedno, co ti zabere. Já postupně vystřídala ten tetraboritan (ten nezabral ani trošku), clotrimazol (zabral, ale brzy se to vrátilo) a macmiror (ten je na předpis, po tom se to vrátilo až za delší dobu). A když už dr. nevěděli, co se mnou, na zklidnění doporučovali takovou tu babskou klasiku - bílý jogurt. S tím, že to musím nějak přežít a řešit to pak budeme až krátce před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 17:23

@ugluk od doktorky jsem měla taky předepsaný macmirror.. A ani ne měsíc a je to zpátky..
A ten jogurt vám pomohl? Četla jsem, že ho někdo dává i na tampon dovnitř.. nebo jste jen potírala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 17:25

@Reny28 před těhotenstvím když jsem měla náznak takového problému, tak jsem taky užívala Clotrimazol.. ale moje doktorka se na něj v těhotenství moc netvářila.. vy jste s tím v těhotenství problém neměla? Miminko bylo v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49464
29.2.20 17:37

@Helen96 tak macmiror sama neseženeš, ale zkusila bych ten tetraboritan (borax). V těhotenství zcela neškodný a volně prodejný. Jogurt je dobrý na zklidnění, já si to jen potírala a nosila k tomu intimku, ale někdo i zavádí. já měla kliku, že sice z laborky výsledky mizerné, ale nějak extra mě to netrápilo a nesvědilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
29.2.20 17:51

@Helen96 já ten Clotrimazol dostala v rizikové poradně v nemocnici a používala i v prvním trimestru, doktor říkal že se může kdykoli během těhu, mně třeba Macmiror na kvasinky nepomohl a musela jsem po něm užívat ten Clotrimazol a boraxelové globule jsou na prd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 18:12

@Reny28 díky moc, tak ho asi zkusím.. moc všem děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama