SOS pomoct zmije se vrací!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pusina1
Závislačka 2841 příspěvků 24.10.14 13:17
SOS pomoct zmije se vrací!

Ahoj Holky,
nevím jestli vzpomínáte já jo. Ta pistole u hlavy nás rozsekala. Jestli si vzpomete, pomohl jí někdo? Okradla z Vás někoho? Řeší se ted na fb na několika stránkách! I když si nevzpomenete tak aspoň upozorním. :mavam:

Andrea Kinclová
1 hod · Upraveno

Chtěla bych si jenom ulevit, asi to sem úplně nepatří, tak jestli to nebude vadit?
Můj příběh…
Tak můj bejvalej, se kterým už přes dva roky nejsem, rozjel kampaň na zlikvidování mého koníčku a možnosti přivýdělku, abych byla vůbec schopná uživit našeho společného syna. Kdo četl komentáře jeho současné přítelkyně, nebo jeho z jejího profilu, ten ví. Ve zkratce prý okrádám lidi, neposílám zboží atd. Takže jsem se rozhodla napsat náš příběh. Koupila jsem s ním na půl dům, pořídila jsem si s ním dítě. Začal mě mlátit, odešla jsem. Z domu nemám a nebudu mít ani korunu, přestože polovina domu je moje. Se svou matkou - babičkou našeho syna z domu ukradl veškeré výhradně moje vybavení včetně nějakých synových hraček, potřeb pro mimi a oblečení. Nic se neděje, nikoho to nezajímá a nikdy nic z toho nedostanu zpět. S pistolí v ruce mi vyhrožoval, že zabije našeho syna, nedala jsem se a nahlásila jsem to. Odsoudili ho a dostal podmínku, na nás oba kvůli tomu byly vypracované psychologické posudky posudky. On dál chodí a vykládá, že se nic z toho nestalo. Neplatí výživné, nic se neděje, občas něco pošle- snaha, která se cení, aby s tím nikdo nemusel mít žádnou práci. On a jeho matka na mě podávají různà smyšlená trestní oznámení. Každou chvíli jsem u výslechu. Oba mě tahají po soudech. Chtějí, aby mi odebrali syna a umístili ho v dětském domově. Ani ho nechtějí do své péče, rovnou do děcáku. Aby zničili život nejen mně, ale i jemu? Nic jsme jim neudělali a Maty už vůbec ne. Pobírám dávku hmotné nouze 2000,– Kč. I toto jemu a jeho matce leží v žaludku, sepsali anonym a poslali na sociálku, že tuto dávku pobírám neoprávněně, protože bydlím u své mamky, která pracuje a může mě a naše dítě bez problémů živit. Přes to všechno jsem se přenesla a žiju dál svůj život. Začala jsem háčkovat a občas si něco přivydělám. 2000,– stačí mému synovi jenom na sunar. Potřebuje další potraviny, oblečení a potřeby. No a teď objevil mou stránku s mými výrobky, tak ho asi mrzí, že jeho dítě má díky mojí mamce a mojí snaze, kde bydlet, co jíst, s čím si hrát, co si na sebe oblíct. Všem mým příznivcům moc děkuju. Každý like u fotek mých výrobků mi dělá velikou radost a nabíjí mě energií, že to, co dělám, není zbytečné a udělá to radost někomu z Vás. DĚKUJU
https://www.facebook.com/olda.karel.7?…
 https://www.facebook.com/….m.steparova?…

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 24.10.14 13:23

8o :nevim: :think: O co go?

BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 24.10.14 13:25

Co?:-)

carola
Kelišová 7393 příspěvků 24.10.14 13:26
@pusina1 píše:
Ahoj Holky,
nevím jestli vzpomínáte já jo. Ta pistole u hlavy nás rozsekala. Jestli si vzpomete, pomohl jí někdo? Okradla z Vás někoho? Řeší se ted na fb na několika stránkách! I když si nevzpomenete tak aspoň upozorním. :mavam:

Andrea Kinclová
1 hod · Upraveno

Chtěla bych si jenom ulevit, asi to sem úplně nepatří, tak jestli to nebude vadit?
Můj příběh…
Tak můj bejvalej, se kterým už přes dva roky nejsem, rozjel kampaň na zlikvidování mého koníčku a možnosti přivýdělku, abych byla vůbec schopná uživit našeho společného syna. Kdo četl komentáře jeho současné přítelkyně, nebo jeho z jejího profilu, ten ví. Ve zkratce prý okrádám lidi, neposílám zboží atd. Takže jsem se rozhodla napsat náš příběh. Koupila jsem s ním na půl dům, pořídila jsem si s ním dítě. Začal mě mlátit, odešla jsem. Z domu nemám a nebudu mít ani korunu, přestože polovina domu je moje. Se svou matkou - babičkou našeho syna z domu ukradl veškeré výhradně moje vybavení včetně nějakých synových hraček, potřeb pro mimi a oblečení. Nic se neděje, nikoho to nezajímá a nikdy nic z toho nedostanu zpět. S pistolí v ruce mi vyhrožoval, že zabije našeho syna, nedala jsem se a nahlásila jsem to. Odsoudili ho a dostal podmínku, na nás oba kvůli tomu byly vypracované psychologické posudky posudky. On dál chodí a vykládá, že se nic z toho nestalo. Neplatí výživné, nic se neděje, občas něco pošle- snaha, která se cení, aby s tím nikdo nemusel mít žádnou práci. On a jeho matka na mě podávají různà smyšlená trestní oznámení. Každou chvíli jsem u výslechu. Oba mě tahají po soudech. Chtějí, aby mi odebrali syna a umístili ho v dětském domově. Ani ho nechtějí do své péče, rovnou do děcáku. Aby zničili život nejen mně, ale i jemu? Nic jsme jim neudělali a Maty už vůbec ne. Pobírám dávku hmotné nouze 2000,– Kč. I toto jemu a jeho matce leží v žaludku, sepsali anonym a poslali na sociálku, že tuto dávku pobírám neoprávněně, protože bydlím u své mamky, která pracuje a může mě a naše dítě bez problémů živit. Přes to všechno jsem se přenesla a žiju dál svůj život. Začala jsem háčkovat a občas si něco přivydělám. 2000,– stačí mému synovi jenom na sunar. Potřebuje další potraviny, oblečení a potřeby. No a teď objevil mou stránku s mými výrobky, tak ho asi mrzí, že jeho dítě má díky mojí mamce a mojí snaze, kde bydlet, co jíst, s čím si hrát, co si na sebe oblíct. Všem mým příznivcům moc děkuju. Každý like u fotek mých výrobků mi dělá velikou radost a nabíjí mě energií, že to, co dělám, není zbytečné a udělá to radost někomu z Vás. DĚKUJU
https://www.facebook.com/olda.karel.7?…
https://www.facebook.com/….m.steparova?…

Já tomu taky nějak nevím hlavu patu. :nevim:

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 24.10.14 13:30

Nechápu, nevím, nerozumím. :nevim:

pusina1
Závislačka 2841 příspěvků 24.10.14 13:30

Holky před časem tu tahle osoba založila diskuzi s tím že očekávala Váší pomoc, no a ted to začala zkoušet všude možně po fb. A tak se ptám znáte jí? Víte o ní něco? Okrádá a dluží kde se jen podíváte.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 24.10.14 13:31

Asi se nechytám…přemýšlím, proč koukám na profilovky úplně cizích lidí :lol:

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 24.10.14 13:33
@marrlinka píše:
Asi se nechytám…přemýšlím, proč koukám na profilovky úplně cizích lidí :lol:

Přesně!!! :lol:

pikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 24.10.14 13:34

A ty profily je ona nebo bejvalej a nynejsi?

pusina1
Závislačka 2841 příspěvků 24.10.14 13:36

Ten na motorce je prý ten její bejvalej.

pusina1
Závislačka 2841 příspěvků 24.10.14 13:37

A ten druhý zřejme ta jeho nynější přítelkyně, ale o to nejde. Už víme že je blud.jen jestli jste někdo na ni nenarazil.

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 24.10.14 13:38

@pusina1 A ta diskuze někde ještě je? To jsem asi nečetla.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 24.10.14 13:38

Kdo je Olda Karel a Marina Štěpařová? :lol:

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 24.10.14 13:39

No blud je to už z toho popisu. To, co tam píše je prostě nereálná věc:) Logicky nic z toho není pravda (až na chování bývalého přítele, to posoudit neumím, může to být deb.il), ale jinak jsou to kraviny.

pusina1
Závislačka 2841 příspěvků 24.10.14 13:47

Holky je to na zub za zub oko za oko. na face

Stránka:  1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >