Skříplý sedací nerv v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 18.08.18 16:08
SOS skříplý sedací nerv

Jsem ve 39 tt. a skřípl se mi sedací nerv, co pomůže. Jsem sama doma a pomalu se ani nezvedu z postele, bohužel je přítel pryč a celá rodina mimo, takže fakt není nikdo, kdo by teď mohl dojet.
Vystřeluje mi to až do zad, myslíte, že jde o porod měla jste to některá taky tak?

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 18.08.18 16:35

Mela jsem to v tehotenstvi 2×. Nejlepsi je se nehýbat. Ležet a odpočívat. Za 14 dní už to bylo lepší vždycky a nehrnuly se mi při zvedaní z postele slzy do očí :D Opravdu to chce se hýbat jen minimáně. Spravi se to!

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 18.08.18 16:38

@sediza Děkuji, ale to je těžké, když musím pořád na záchod. Já taky funím bolestmi.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34148 příspěvků 19.08.18 08:04

Sedací nerv by ti strilel do nohy, ale to je celkem fuk, co te boli, pokud te to boli tak moc, tak mas jit k lekari - klidne si zavolat sanitku, pokud te nikdo neodveze.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 19.08.18 08:26

@Pudloslava Už je to lepší. Vyležela jsem to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >