SOS svatební proslov, poradíte?

25.3.17 11:16

SOS svatební proslov, poradíte??

Ahoj holky, prosím o radu a pomoc. Jde mi o svatební proslov, který mám mít na svatbě. Snoubenci mi to oznámili dnes ráno a za 14 dní je svatba. Byla bych moc vdečná, kdyby jsete mi někdo poslal, nejaký text, vzor, nebo i proslov, abych věděla čeho se tak chytit. Moc bych vám byla vděčná. Proslov nechcou moc dlouhý, spíš přivítání hostů, popřání atd…Děkuji a přeji pěkný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

595
25.3.17 11:49

Vzor nemam, ale jdu za mesic kamaradce za svedka a taky me to zrejme ceka. Ja nejdrive jmenem novomanzelu privitam hosty a povim jim par slov o organizaci svatby (kde si objednaji piti, nandaji jidlo, kde se kouri, co se bude dit - krajeni dortu, novomanzelsky tanec, svatebni hry). A potom v kratkosti popisu seznameni novomanzelu a muj vztah k nim. Samozrejme jim popreju vse nejlepsi do spolecneho zivota a to si myslim, ze bude stacit. Jestli chces, tak mi napis sz, kdyz se k tomu vecer dostanu, zkusim to sepsat a muzem si poradit navzajem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
25.3.17 12:24

Když si zadáš do google třeba „proslov svědka“, tak nějaké vzory najdeš. Dají se na youtube najít i videa. Když jsem měla proslov na bráchově svatbě, tak měl strukturu: přivítání, poděkování rodičům za přípravu svatby, pár slov o mém bráchovi, pár slov o seznámení novomanželů, přání novomanželům, přípitek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama