SOS syn 10 měsíců náhle zvrací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 24.12.16 01:51
SOS syn 10 měsíců náhle zvrací

Dobrý „večer“ maminky.Syn 10 měsíců se před dvěmi hodinami vzbudil a náhle se vyzvracel. Usnul mi na rukách. Když jsem ho pokládala, vyzvracel se opět. Teď spinká. Kojit se teď nechtěl. Mám strach z dehydratace. Myslíte, že můžu vyčkat do rána. Pokud se už zvracení nebude opakovat.Je bez teploty a teď tedy spinká. Má docela ošklivou rýmu. Ale zatím nikdy ze zahlenění nezvracel. Bohužel doma nemám ani kulíška:( děkuji za rady

Reakce:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1454 příspěvků 24.12.16 02:03

Taky bych nevela, nejlepsi by nejspis bylo zavolat na pohotovost a zeptat se, at tam zbytecne njezdis ale budes mit jistotu co dal. Bohuzel u toho zahleneni to zvraceni obzvlast u malych deti je castejsi, mozna se mu ta ryma rozjela. Vic mn bohuzel nenapada tak alespoˇnd držím palce

Lucka194
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 24.12.16 02:20

Mala 13m me ted probudila taky zvracenim 8o 8o uz spinka dal. Resit to nijak nebudu, treba ji neco nesedlo. Pokud by se to do rana opakovalo vickrat, tak bych to nejak resila, ale ted jeste ne :mavam:

makynkamalinka
Kecalka 237 příspěvků 24.12.16 02:26

Moc vám děkuji zatím spinká. Tak také vyčkávám. Pokud se to, ale zopakuje tak asi pojedem.Jsem v tomhle ohledu plašan

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 03:35

Zvrací, protože napolykané hleny z rýmy dráždí žaludek. Tomu v noci moc nezabráníš, leda bys ho každou hodinu budila a odsávala, což dost dobře nejde.
Bylo by fajn, kdyby se ti do něj povedlo dostat tekutiny. Pokud by odmítal pít i ráno, jela bych.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25064 příspěvků 24.12.16 08:38

Masivně lítá nějaká blicí viroza. Před týdnem jsem o tom slyšela poprvné. Od středy bylo blbě starší, ale měla jen průjem, ve čtvrtek zvracela mladší, včera starší už ok, dneska ráno je blbě mě.
Podávala bych tekutiny a hlídala. Starší mi kvůli nechutenství zhubla 1,5 kila za dva dny, u prcka to může být nebezpečné.

mag
Extra třída :D 11034 příspěvků 24.12.16 09:34

Patrně jednodenní střevní chřipka. Je toho teď strašně.

Kauree
Závislačka 4563 příspěvků 3 inzeráty 24.12.16 13:07

Pridavam se - mala (4 roky) vecer to vypadalo na prujem, ale byla jen jednou, o pul noci se strasne pozvracela, druhy den zvysena teplota a unava asi 3 dny.

Topgal
Stálice 79 příspěvků 9 inzerátů 24.12.16 13:59

My to měli před týdnem, zvracení, průjem, obě děti, pak jsem se přidala i já a v noci manžel…málem jsme se poprali o záchod, všichni 2 dny jen leželi, došel nám toaletní papír, tak jsem v mezičase, kdy jsem neseděla na záchodě s lavorem u pusy vyběhla nakoupit toaleťák :D
Syn měl u toho i rýmu, takže taky zvracel hleny.Tady u nás to řádilo jak černá ruka, ve školce, známí, u doktorky plná ordinace s tímhle virem.Za dva dny jsme byli v pohodě, tak přeju brzké uzdravení :mavam:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 24.12.16 23:38

Mně předevčírem zvracel dvouletý, druhý den 39, třetí den průjem… Snad už bude lip

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >