Souběh mimoděložního těh. a těh. v děloze

Anonymní
15.9.19 11:15

Souběh mimoděložního těh. a těh. v děloze

Holky jsem na začátku 8TT a mám bodavé bolesti v oblasti levého vejcovodu, takové křečovité, řezavé. Nejhorší to je když kýchnu, prudčeji se pohnu. Mám těhotenství v děloze, miminko má srdíčko, odpovídá více, než dle MS, takže super, uložené perfektně. Trápí mě ty bolesti, jsem těhotná oficiálně po šesté, spíš možná po sedmé, jednou jsem odkládala dr a pak přišla MS, takže to možná odešlo samo, test pozitivní jen slabě, ale to tu nehraje roli, jde o to, že si nepamatuji, že bych takové bolesti měla. Začali už v 5-6TT a od té doby jsou horší. Byla jsem s tím už 3× u dr, z toho 2× v nemocnici, pořád mi říkají, že vyloučit nemohou nic, ale že tam takhle nic divného nevidí a že asi teda vazy :nevim: Znepokojuje mě to. Mám chodit co dva dny na kontroly ale pokud nic nevidí a mimoděložní by tam bylo tak asi stejně může prasknout, dost se toho bojím. Kdy u Vás viděli mimoděložní na UZ? Hcg mi nikdo nekontroloval takže to vůbec netuším, jakou hodnotu mám. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24662
15.9.19 11:26

HCG je tu tebe totiž zbytečné. Jakmile je plod v děloze tak ho bude zvedat on a jestli je ještě někde něco dalšího není poznat. Osobně bych řekla, že to bude běžné roztahování dělohy. Pokud by doktoři měli podezření na mimoděložní asi by tě sami hlídali víc a řešili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.19 11:31

Ja měla v obou těhotenstvích v prvnich tydnech, a pak znovu v pozdějších týdnech těhotenství podobné obtíže a byly to „zarazené větry“…obecně jsem bojovala s velkou plynatostí, trochu i zacpa a potíže byly prakticky stejně jako tvoje…Nemuze to být i tebe stejný případ?

• Citovat
  • Nahlásit
15.9.19 12:27

Ahoj, no já jsem s tím skončila na pohotovosti v 7 tt, bolesti, dr. říkala, že je plod v děloze a všechno v poho, nicméně si mě nechala v nemocnici. Pak mi během dopoledne praskl vejcovod, v břiše 1 l krve, laparoskopie, vzali mi vejcovod a řekli, že to zřejmě byla dvojčata - jedno v děloze, jedno mimo. Pokud tě to hodně bolí, popř. ti to třeba vystřeluje do ramene, tak to řeš. Navíc jsem měla takový extrémně nafoukl pocit, jako bych týden nebyla na velké…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.19 12:28

Jo, ale můj případ má prý při běžném početí pravděpodobnost 1: 30000, tak nechci děsit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat