soubor her či jednu hru pro dítě od 2 let

medolina
18.1.10 17:59

soubor her či jednu hru pro dítě od 2 let

Dobrý den maminky,

potřebuji poradit je lepší koupit soubor her nebo jen jednu hru a jakou pro dvouleté dítě. Zajímá ho člověče nezlob se.

líbí se mi př. http://www.zbozi.cz/items?…
ale nemám s tím zkušenost, takže bych ráda slyšela Váš názor, jestli koupit tento nebo podobný soubor her či vybrat jen jednu hru. Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

jjelena
18.1.10 18:09

Ahoj, tyhle soubory se mi taky moc líbí a určitě zakoupíme, ale prozatím máme jakoby člobrdo od Krtka… jmenuje se to Pojd si hrát, starší dcera s tím už hraje podle pravidel a mladší se učí obrázky podle kostky hledat na hrací ploše. Pak máme ještě Pohádkové hraní od Ferdy mravence a to je taky v pohodě a fajn.
Starší dceru ted začaly zajímat karty, tak asi koupíme nějaké kvarteto, pexeso už hrajeme taky celkem obstojně.
Tak dobře vyberte :-D

• Nahlásit
  • Citovat
18312
18.1.10 18:19

Znáte hru „motanice“? Na dřevěné destičce jsou vyobrazené barvy v jednom sloupci a ve druhém sloupci jsou věci. Po stranách destičky jsou zářezy. Malý človíček má namotat provázek do těch zářezů tak aby ke každému předmětu připojil skutečnou jeho barvu (např. sluníčko - žlutá, švestka - modrá atd.) Pak se destička otočí na rub, kde je nakreslené „křížení“ provázku. Pokud provázek překrývá všechny čáry v "křížení tak, jak jsou namalované, tak jsou odpovědi správné.
sestra to kdysi koupila v malém hračkářství, kde s prodávají ručně dělané hračky. Ale už jsem to kdysi zahlídl i v nějakém e-shopu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1966
18.1.10 19:03

Motanice je dobrá, prodává se to normálně v knihkupectví jako knížka, je tam několik „plátů“ a témat.

Pro 2leté je taky dobré Loto, to byla první hra, kterou jsme mohli hrát všichni 4 společně. A staršího to kupodivu pořád baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama