Reklama

Současná kvalita oblečení SAM 73

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennkaK.
Kecalka 211 příspěvků 03.03.18 08:28
Současná kvalita oblečení SAM 73

Nakupujete někdo oblečení u SAMa? :D Zajímala by mě kvalita, nejlíp současná, oblečení., pro dospělé. Mám něco vyhlídnuto na eshopu, na fotce to vypadá hezky, ale jaká je realita?
Např. kalhoty https://www.sam73.cz/…-modra-tmava

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6033 příspěvků 03.03.18 08:37

Nakupují často. Trika, zimni bundy mam 2, mikiny i kalhoty a nestěžuji si. Letos jsem kupovala trika a kalhoty. Materiál příjemný, barvy nepouštěly, velikost odpovídá tabulkam. Cena příznivá.

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 03.03.18 08:38

Já jsem se značkou spokojená, taková standart kvalita. ale chodím raději do kamenného obchodu, né všechno mi přijde, že je správně očíslované :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 03.03.18 08:41

Už jsem tam dlouho nic nekoupila, ale kvalita ok, akorát bacha, někdy jim fakt nesedí číslování. Takže doporučuji nekupovat přes eshop.

alisekR
Kelišová 5047 příspěvků 03.03.18 08:46

Nesedí velikosti. A všeobecně mají problém s kvalitou barev, oblečení velmi rychle bledne. Jinak občas něco koupím, ale raději jdu do Alpine, i když tam je to cenově často masakr.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >