Současná kvalita oblečení SAM 73

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LennkaK.
Kecalka 184 příspěvků 03.03.18 08:28
Současná kvalita oblečení SAM 73

Nakupujete někdo oblečení u SAMa? :D Zajímala by mě kvalita, nejlíp současná, oblečení., pro dospělé. Mám něco vyhlídnuto na eshopu, na fotce to vypadá hezky, ale jaká je realita?
Např. kalhoty https://www.sam73.cz/…-modra-tmava

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4740 příspěvků 03.03.18 08:37

Nakupují často. Trika, zimni bundy mam 2, mikiny i kalhoty a nestěžuji si. Letos jsem kupovala trika a kalhoty. Materiál příjemný, barvy nepouštěly, velikost odpovídá tabulkam. Cena příznivá.

Malinkydablik
Kecalka 134 příspěvků 03.03.18 08:38

Já jsem se značkou spokojená, taková standart kvalita. ale chodím raději do kamenného obchodu, né všechno mi přijde, že je správně očíslované :mrgreen:

radkka
Neúnavná pisatelka 19378 příspěvků 03.03.18 08:41

Už jsem tam dlouho nic nekoupila, ale kvalita ok, akorát bacha, někdy jim fakt nesedí číslování. Takže doporučuji nekupovat přes eshop.

alisekR
Závislačka 4654 příspěvků 03.03.18 08:46

Nesedí velikosti. A všeobecně mají problém s kvalitou barev, oblečení velmi rychle bledne. Jinak občas něco koupím, ale raději jdu do Alpine, i když tam je to cenově často masakr.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama