Současní ruští autoři beletrie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymni_chytrolinka
Povídálka 34 příspěvků 28.12.17 20:40
Současní ruští autoři?

Zdravím,
potřebovala bych poradit, jestli je tu někdo, kdo se zajímá/vyzná se (alespoň trochu) v současné ruské literatuře? Máma by si přála k narozeninám knížku a vzhledem k tomu, že má ráda ruštinu, bylo by super, kdyby to bylo v originále. Ideálně nějakou detektivku nebo společenský román. Hlavně ne, prosím, 19. století :lol:
Předem děkuju! :)

Reklama

Reakce:

vin
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 28.12.17 20:49

Koukni na trilogii Metro.

vjerunqa
Závislačka 2873 příspěvků 28.12.17 20:55
@vin píše:
Koukni na trilogii Metro.

Jo, též velmi doporučuji! Ještě jsem tedy nečetla třetí díl, ale první dva byly vynikající :palec:

anonymni_chytrolinka
Povídálka 34 příspěvků 28.12.17 20:57

@vjerunqa super, díky!:)

vin
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 28.12.17 21:32
@vjerunqa píše:
Jo, též velmi doporučuji! Ještě jsem tedy nečetla třetí díl, ale první dva byly vynikající :palec:

Souhlas!

Ou
Závislačka 4763 příspěvků 29.12.17 00:29

https://www.kosmas.cz/…ho-tolobasu/

A pak tedy téměř jistě bude chtít i zbylé Akuniny, kteří teda jsou z 19. století, ale jde o velmi kvalitně napsané detektivky, se společenským přesahem a skvostným hlavním hrdinou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama