Soud - Alimenty a otec se soc.fobii

879
11.4.16 15:20

Soud-Alimenty-otec se soc.fobii

Holky ahoj mam takovy dotaz. Pred dvema roky jsem odesla od partnera. Byl to alkoholik, nesel pro ranu daleko a ve finale byl umisteny na psych. lecebnu. za tyden mam mit konecne stani. Muj spis zustal dlouho lezet u soudkyne, ktera byla dlouho nemocna. Muj ex videl dceru dnes 6 let cca 10krat pod dohledem jeho sestry…ktera je normalni a sama ma dve deti. Za cele ty dva roky mi poslal 3500,–… Ja mam praci a staram se o dcerku vzorne cely jeji dosavadni zivot. Zajistila jsem ji domov, zkratka ji miluju a jeji detstvi, dospivani, zivot jsou mi prioritami. Pred rokem byla ex diagnost. sociani fobie. Je vedeny na up a ma nekolik exekuci. Uz rok nevysel od rodicu z domu. Mam sanci uspet, kdyz budu chtit styk jen se soc. pracovnici treba jednou za 14 dni??? A co dluzne vyzivne?? To mi bude muset dat zpetne? Ma prednost pred jinymi exekucemi? Holky ja zvladam starost o dcerku. Jasny nijak si nevyskakuji, ale ma ode me vse co potrebuje. Kazda rada dobra.diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4424
11.4.16 15:32

Šanci uspět máš. Asistovaný styk soudy klidně nařizují i vysokoškolsky vzdělaným otcům bez jakékoliv poruchy. Záleží, na jakého soudce narazíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
11.4.16 16:33

Samo máš šanci uspět. Pokud na otce není spoleh, což není, tak by mělo být samoyřejmostí s dohledem, ale jak píše @canaglia, záleží i na soudci.
Výživné by měla dát i zpětně. Ségra teď žádá o zvýšení a bylo jí řečeno, že můžou zvednout až 3 roky zpětně. A co se týká exekucí, alimenty mají přednost pře jakoukoli jinou pohledávkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
11.4.16 17:31

@blanula19 @canaglia Holky moc dekuju… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu