Soud o svěření dítěte do péče Kladno

Anonymní
6.8.15 10:23

Soud o svěření dítěte do péče Kladno

:kytka: zdravím,
měli jste v posledních letech u kladenského soudu řízení o svěření do péče? Jakého soudce a v případě, že jste neměli dohodu s otcem, jak soud postupoval?
Omlouvám se, že anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
6.8.15 11:27
@Anonymní píše: :kytka: zdravím,
měli jste v posledních letech u kladenského soudu řízení o svěření do péče? Jakého soudce a v případě, že jste neměli dohodu s otcem, jak soud postupoval?
Omlouvám se, že anonymně.

Ano mela, jsem. Řízení se táhlo od srpna 2012 do září 2013, soudkyni mohu dohledat snad z dopisu. Skončilo to syn ve stridave peci, po odvolani v peci otce.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.15 11:29

Pardon mel tam byt srpen 2014

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.15 11:29

Soudkyně byla Heřmanová Jana, strašná ženská!

• Nahlásit
  • Citovat
23.5.18 22:09

Soudkyně Jarmila Tůmová

Ahoj, my měli soud od 9/2017-5/2018 u Jarmily Tůmové, pozor, je skutečně velmi zlá a nadržovala bezdůvodně otcovi. Běžné její věty u soudu: „Paní učitelko, dům je dům. (dům v majetku manžela) Pff, bůh ví, kde bude matka. Dítě je zvyklé v místě bydliště! (bez matky by dítě nemělo ani ty 2 kamarády, otec nevystupoval v Libušíně z auta) Vzdělání není všechno. Otec je přísnější, já jsem taky přísnější, mně to vyhovuje, líbí se mi otec, misky vah jsou nakloněny otcovi.“ Jak to dopadlo? Kdybych nesouhlasila se střídavou péčí, tak výlučná péče otce. Měla jsem u sebe 6 právníků z Kladna a Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama