Soud o určení otcovství a péče o dítě

Mxrider
1.7.20 20:37

Soud o určení otcovství a péče o dítě

Dobrý den, před dvěma měsíci se mi narodila dcera ale s matkou jsme se rozešli kdyz byla ve 3 měsíci, rozchod byl z její strany a za úplně zbytečných okolností i když jsem se snažil aby to tak nebylo a my mohli malou společne vychovávat Nepodařilo se a navíc mi napsala že mě nezapise do RL jako otce a že se bude jmenovat po ní, každý měsíc jsem ji psal jak na tom s malou jsou, pokaždé bez odpovědi. Nemel jsem o nich žádné zprávy nic i když jsem se zajímal, nakonec jsem se dozvěděl od známé že malá se už narodila tak jsem šel za právníkem a poslali jsme ji výzvu na určení otcovství, dopis si vyzvedla ale opět bez odpovědi tak teď budeme podávat žalobu. Moje otazka se týká toho zda je možné že bych malou dostal do péče. Jde o to že nemá ani podmínky pro výchovu dítěte, bydlí v maličkém bytě atd.. Máte s tím někdo podobnou zkušenost, popř rady na co se připravit a jak asi soud bude probíhat? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
1.7.20 20:39

Bydli v malickem byte? Prosim te do pece by ti ji automaticky nedali ani kdyby byla v azylaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72373
1.7.20 20:43

No, pises, ze bydli v bytě, takže podminky mit nejspis bude. A do pece ji nedostanes, max zatim nejaky kratky styk a casem treba stridava pece, pokud si za tim sakra pujdes a budes mit kliku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
1.7.20 20:48

Nedostanes ji do pece, zadny soud nevezme dite matce, pokud se o nej aspon trochu stara, i kdyby s nim bydlela v garsonce a tys mel k dispozici cely palac. Můžeš dosahnout max toho, ze dítě budes vidat, ze zacatku (dokud koji a dite na tebe neni zvykle) klidne s jejim dozorem, az bude dite starší (pocitej tak skolniho veku) muzes dosahnout max stridavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22135
1.7.20 21:13

Doufam, ze ty tu holcicku ani do castecne pece nedostanes :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59686
1.7.20 21:13
@Mxrider píše:
Dobrý den, před dvěma měsíci se mi narodila dcera ale s matkou jsme se rozešli kdyz byla ve 3 měsíci, rozchod byl z její strany a za úplně zbytečných okolností i když jsem se snažil aby to tak nebylo a my mohli malou společne vychovávat Nepodařilo se a navíc mi napsala že mě nezapise do RL jako otce a že se bude jmenovat po ní, každý měsíc jsem ji psal jak na tom s malou jsou, pokaždé bez odpovědi. Nemel jsem o nich žádné zprávy nic i když jsem se zajímal, nakonec jsem se dozvěděl od známé že malá se už narodila tak jsem šel za právníkem a poslali jsme ji výzvu na určení otcovství, dopis si vyzvedla ale opět bez odpovědi tak teď budeme podávat žalobu. Moje otazka se týká toho zda je možné že bych malou dostal do péče. Jde o to že nemá ani podmínky pro výchovu dítěte, bydlí v maličkém bytě atd.. Máte s tím někdo podobnou zkušenost, popř rady na co se připravit a jak asi soud bude probíhat? Děkuji za odpovědi.

Tak malé mrne nezískás.. Až bude starší, tak možná. Malý byt není důvodem odebrat dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
1.7.20 21:20

Jo ty ses ten psychopat co udělal dítě 16 leté holce. Doufám, že ji nedostaneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59686
1.7.20 21:25
@JancaS84 píše:

Twl, to jako fakt? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4966
1.7.20 21:26

Toho dítěte i te holciny je mi upřímně líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22135
1.7.20 21:32
@JancaS84 píše:

To byla ta dcera Katerinka? Me zmatl jiny nick, ale stejne jsem si rikala, ze to bude neco podobneho.

Ale popisuje to chlapec trochu jinak, no, to je jedno, pani zřejmě vi, proc se pred nim schovává. Protoze jinak jsou i svobodne matky rady, kdyz se otec nejak hlásí…

Chudak dítě :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
1.7.20 21:33
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
1.7.20 21:39
@PaníKadrnožková píše:
To byla ta dcera Katerinka? Me zmatl jiny nick, ale stejne jsem si rikala, ze to bude neco podobneho.

Ale popisuje to chlapec trochu jinak, no, to je jedno, pani zřejmě vi, proc se pred nim schovává. Protoze jinak jsou i svobodne matky rady, kdyz se otec nejak hlásí…

Chudak dítě :,(

Taky me to hned napadlo, ale teď nevím moc nesedí data, ta slečna měla rodit cca jako já v únoru, takže už před 4 měsíci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
1.7.20 21:41

Nezní mi to jako stejný člověk, každopádně je fajn se o své dítě zajímat, ale ne mstít se, čerstvě narozený prcek potřebuje mámu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
1.7.20 21:57

No, tak ale asi to bude někdo podobný. Matce dítě nikdo nevezme protože má malý byt. Nebydlí pod mostem, takže asi nějaký podmínky má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6620
1.7.20 21:58

Dítě má ze zákona právo na oba rodiče. V tomhle je zákon na tvé straně. Proběhne soud a určení otcovství, ty budeš zapsán do RL.

Malé dítě ale potřebuje matku. Tam to stojí proti tobě. Jistě že můžeš vídat svoje dítě. Pravděpodobně v přítomnosti matky a na krátký čas protože to bude kojenec. Ale až povyroste klidně můžete mít i střídavou péči.
Nikdo nesebere dítě matce pokud není feťačka která to dítě topí ve vaně, bez legrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama