Soud o výživné bez otce dětěte

64
16.6.13 18:18

Soud o výživné bez otce dětěte

Ahoj hoky měla jste to taky některá? Přišlo mi že se mám dostavit k soudu ale otci mojí malé tam nebude nic mu nepřišlo ani jeho advokat mu nic neřekl. Už jsme měli jedno staní kvuli alimentum ale tam to bylo odroceno protoze od udajne nepracuje a moje pravnicka chtela vypisy atd. Moc nechapu jak muže byt soud a vyžívné bez něj. ( Je to Slovák a ma to celkem daleko skoro 300km)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1132
16.6.13 18:31

Ahoj, je docela dost možný, že soud už si ho dopředu vyslechl na soudě na Slovensku a kvůli té vzdálenosti a už ho k vám k soudu netahal. Divné ale je, že mi nepřišlo žádný předvolání, vědět by o tom měl, že se jednání koná… Jednat se může bez něj, pokud soudce zjistí všechny jeho finanční a majetkové možnosti, ale předvolánku musí mít vždy doručenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5052
16.6.13 19:12

Tak možné to určitě je. Známá měla KUBÁNCE, když zjistila, že čeká druhé tak se zbalila s roční a vrátila se do ČR, tam prý byly hrozné podmínky. No a po něm se slehla zem. Jak byl ten bum s očkováním a podpisy obou rodičů tak jí dr nechtěla dítě naočkovat. Dala teda návrh k soudu Praha 10. Tatínka se ani přes ambasádu nepodařilo dopátrat tak soud rozhodl bez něho. Šlo teda hlavně o svěření do výhradní péče matky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat