Jak se obléci na soudní líčení?

Anonymní
10.10.20 08:11

Soudni liceni-co si vzit na sebe

Ahoj devcata. Pristi tyden nas ceka prvni stani o dite a ja nevim co na sebe. Bude zima tak si vezmu kabat a zimni boty kozacky, ale nevim jestli delsi zateplenejsi sukni se silonkama nebo kalhoty? Poradite co se slusi k takove prilozitosti? dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1088
10.10.20 08:22

Já byla u soudu v březnu a měla jsem černé svetrové šaty a černé (neprůhledné) silonky. Kabát a nízké kozačky.
Ono je to asi jedno, když tam nepřijdeš v odrbaných hadrech :nevim: spíš, aby ses ty cítila dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3268
10.10.20 08:24

K soudu chodí spousta lidí i v riflích, takže v klidu.. do žádné roby se nesoukej.. prostě slušné oblečení.. sukni klidně, ale klidně i kalhoty (v riflích bych osobně já nešla a ty to taky evidentně neplánuješ :-), nic přemrštěného, prostě jako bys šla do práce do banky/kanceláře.. nepřehánět to s doplňky, líčením, ale zároveň být slušně upravená.. to zvládneš ;) soudci jsou zvyklí na všechno :mrgreen:
Hlavně tam běž odpočatá, vyspaná a bez stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:26

Byla jsem jako divák na soudu o alimentech. Otec měl rifle a košili. Matka měla tričko a TEPLÁKY! :mrgreen: Takže je asi fakt úplně jedno. Nebylo to žádné etnikum. Paní měla kolem 50 (šlo o alimenty na již dospělé děti).
Já jsem byla líp oblečená jako účastníci soudu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
11496
10.10.20 08:30

No ja bych moc netvrdila, ze to je jedno. Mamky ex prisel k rozvodu v riflich a soudkyne mu chtela naparit pokutu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:32
@TinaAn píše:
Já byla u soudu v březnu a měla jsem černé svetrové šaty a černé (neprůhledné) silonky. Kabát a nízké kozačky.
Ono je to asi jedno, když tam nepřijdeš v odrbaných hadrech :nevim: spíš, aby ses ty cítila dobře.

Mam taky takove svetrove zateplene saty i suken a pruhledne cerne silonky, tak asi tutu variantu zvolim.diky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:33
@Lucy75 píše:
K soudu chodí spousta lidí i v riflích, takže v klidu.. do žádné roby se nesoukej.. prostě slušné oblečení.. sukni klidně, ale klidně i kalhoty (v riflích bych osobně já nešla a ty to taky evidentně neplánuješ :-), nic přemrštěného, prostě jako bys šla do práce do banky/kanceláře.. nepřehánět to s doplňky, líčením, ale zároveň být slušně upravená.. to zvládneš ;) soudci jsou zvyklí na všechno :mrgreen:
Hlavně tam běž odpočatá, vyspaná a bez stresu.

Rifle asi nee.mam cerne kalhoty.moc se nemaluji, jen rasenka a pudr.jsme na vsem domluveny, tak toto jen formalita

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:35
@Anonymní píše:
Byla jsem jako divák na soudu o alimentech. Otec měl rifle a košili. Matka měla tričko a TEPLÁKY! :mrgreen: Takže je asi fakt úplně jedno. Nebylo to žádné etnikum. Paní měla kolem 50 (šlo o alimenty na již dospělé děti).
Já jsem byla líp oblečená jako účastníci soudu :lol:

Jako divak? Tam muzou i lidi verejne? takze je mozne, ze tam muze byt expartnera nova pritelkyne? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
3268
10.10.20 08:43

Ano, pokud jednání rovnou není označeno jako Neveřejné, tak klidně počítej s tím, že nová partnerka tam být může…
hlavně buď v klidu, je to normální místnost v normálním baráku, nejdeš na Hrad ;) a soudce má úplně stejnou díru víš kam-jako ty…

Kéž by naši „klienti“ měli aspoň špetku z toho respektu, který čiší z tebe.. ti tam skutečně chodí v teplákách, cígo típnou venku minutu před zahájením (hulí jak fabriky nejvíc hlavně ti, kteří tvrdí, že nemají chudáci vůůbec žádné peníze..) a kolikrát jsem je viděla i v gumových botech, případně ještě s jednou promilí po ránu v žíle ;)

Příspěvek upraven 10.10.20 v 08:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:44
@Anonymní píše:
Jako divak? Tam muzou i lidi verejne? takze je mozne, ze tam muze byt expartnera nova pritelkyne? 8o

Ano. Pokud to není přímo uvedené že je líčení bez přítomnosti veřejnosti může tam kdokoliv. U nás na soudu chodí hodně studenti ze SŠ. Normálně se do lavic veřejnosti naskládá celá třída. Někdy dvě.
Může tam být třeba sousedka od vedle. Kdokoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:50
@Lucy75 píše:
Ano, pokud jednání rovnou není označeno jako Neveřejné, tak klidně počítej s tím, že nová partnerka tam být může…
hlavně buď v klidu, je to normální místnost v normálním baráku, nejdeš na Hrad ;) a soudce má úplně stejnou díru víš kam-jako ty…

Kéž by naši „klienti“ měli aspoň špetku z toho respektu, který čiší z tebe.. ti tam skutečně chodí v teplákách, cígo típnou venku minutu před zahájením (hulí jak fabriky nejvíc hlavně ti, kteří tvrdí, že nemají chudáci vůůbec žádné peníze..) a kolikrát jsem je viděla i v gumových botech, případně ještě s jednou promilí po ránu v žíle ;)

A to zjistim jak? ze to je nebo neni verejne? dekuju mam z toho respekt, ale zaroven mam takovy mensi strach, nikkdy jsem v takove budove nebyla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 08:51
@Anonymní píše:
Ano. Pokud to není přímo uvedené že je líčení bez přítomnosti veřejnosti může tam kdokoliv. U nás na soudu chodí hodně studenti ze SŠ. Normálně se do lavic veřejnosti naskládá celá třída. Někdy dvě.
Může tam být třeba sousedka od vedle. Kdokoliv.

To je nekde na papire u predvolani?

• Citovat
  • Nahlásit
3268
10.10.20 08:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
10.10.20 09:02

Zakladatelko, my měli u soudu taky nějakého studentíka, ale jestli si dobře pamatuju, odešel v polovině.. my totiž měli rozvod dohodou, na všem jsme byli domluveni, vše proběhlo v klidu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
10.10.20 09:06
@Lucy75 píše:

Jako bys popisovala mého exmanžela! Dorazil k rozvodu v kraťasech, batikovaném triku a sandálech s ponožkama 8o. Měl odhadem tak 2,5 promile. Soudkyně se mne pak na chodbě diskrétně zeptala, jak jsem to s někým takovým vůbec mohla vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama