soudní znalec - ocenění nemovitosti (bytu) v Praze

1687
11.12.08 12:34

soudní znalec - ocenění nemovitosti (bytu) v Praze

Ahoj holky,

prodala jsem byt v Praze a pro účely daňového přiznání ho musím nechat ještě ocenit soudním znalcem. což mne pěkně vytáčí - no, to je ale jiná story :twisted:

Chci se zeptat - nemáte náhodou některá kontakt na nějakého pohodového znalce, s kterým by to šlo rychle vyřešit? A taky by mne zajímalo, kolik si tak účtují. Na netu jsou jich desítky, ale nevím, koho vybrat. A ceny na netu neuvádějí.

Díky předem za rady.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.12.08 13:24

Ahoj Petro, můj tchán je soudní znalec, ačkoli důchodce, stále v činnosti.
Cena za odhad nemovitosti je dána tabulkově. Tedy cena by měla být stejná od všech soudních znalců. Nevím to přesně, odhaduji do 4000,–Kč. Záleží na ploše,…Mohu jej kontaktovat a zeptat se. Karolina

• Nahlásit
  • Citovat
4132
11.12.08 13:24

Ahoj, v praze znalce neznám,ale ocenění nemovitosti (RD 4+1) nás přišlo na 5000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
11.12.08 18:49

Díky holky.

Karolíno - jen tak orientačně, pokud by to tebe a tchána neobtěžovalo, mohla by ses ho zeptat? Jedná se o byt v Praze, 2+kk, rozměr 45,5 m2.

Děkuji moc. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8370
11.12.08 18:52

My jsme měli odhad RD na jaře a vyšlo to na 4000,–, ale ten pán už s odhady skončil a je v důchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.12.08 19:23

Petrom zeptám se ho, napíši co odpoví. KArolina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.12.08 08:22

TAk Petro cena soudního odhadu za tebou uvedený byt bude 2500,– až 3000,–Kč dle vybavenosti domu a pozemku.
Budeš-li mit zajem, odhat Ti udělá, je z Prahy. Karolina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.12.08 08:23

:))oprava: ODHAD, pochopitelně.
Karolina

• Nahlásit
  • Citovat
1687
12.12.08 09:40
Anonymni píše:
TAk Petro cena soudního odhadu za tebou uvedený byt bude 2500,– až 3000,–Kč dle vybavenosti domu a pozemku.
Budeš-li mit zajem, odhat Ti udělá, je z Prahy. Karolina

Karolíno, moc ti děkuji. Případně se ozvu. Prosím, pošli mi SZ, jen abych na tebe měla tvůj nick, sem si psala jako anonymní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.13 10:43

Soudni znalec

Dobrý den, dnes přijde pani soudni znalkyně ocenit byt který pronajimame u podniku. Předpokladame ho koupit pokud zvladneme cenově. Nevíte nahodou jestli se da domluvit s odhadcem o udeleni conejnižši ceny, když souhlasi z tim i prodejce (podnik)? Jestli je vůbec možna s ni začinat mluvit v tomto směru? Mate zkušenosti? Obavam se aby nerozzlobila ji :oops:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama