Soudní znalec psychologie

19.8.21 13:11

Soudni znalec psychologie

Ahojte lidicky. Podeziram soudni znalkyni Zuzanu Bouskovou z podjatosti. Obor psychologie uz po druhe ji mam ohledne soudu o syna urcenou soudem a nevim proc ale ta pani je na me uplne zasedla a prokazatelne lze. Znate ji nekdo? Nejake recenze na tuto pani? :) Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5640
19.8.21 14:20

Proč si ji nevygooglíš? vyskočí desítky odkazů včetně zkušeností a pár stížností, ale znalec se prostě nikdy všem nezavděčí, takže v téhle branži je nespokojenost s posudkem jedné ze stran běžná a logická záležitost…
pokud máš důkazy o podjatosti, můžeš vznést námitku a nechat přibat jiného znalce, příp. si zaplatit posudek vlastní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 14:43

@Lucy75 Ahoj, ja ji googlila, ale recenze jsem zadne nenasla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.8.21 14:45

@Lucy75 Ale dekuji za radu ano nechat si idelat jiny posudek je velmi dobty napad! Myslis ze to je pripustne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5640
19.8.21 15:48

@Dorka Dory je to naprosto běžné…

a ke googlení - ono dost záleží, jak dotaz do políčka naformuluješ.. dej „recenze znalec zuzana boušková“

PS : zažila jsem i dost případů, kdy dva znalecké posudky byly TAK MOC protichůdné, že si sám soud musel přibrat dalšího nového znalce o revizní znalecký posudek..
takže místo brečení a marných pocitů konej a jednej.. znalec je pořád jen člověk a z jednoho (ačkoliv odborného) závěru nelze dělat závěr obecný a konečný, pokud víš o okolnostech, které např. znalec nezohlednil, nebo fakt (vyjímečně) může být i podjatý (to mu ale za vyloučení většinou vážně nestojí ;) ), prostě předlož proti-argumenty, nejlépe rovněž znalecky podložené ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.8.21 21:09

@Lucy75 No jasne, hele kdyz je clovek ve stresu, neni snadne nekdy premyslet nad vecmi kdyz to tak reknu jasne. Zaplatit si vlastni psychologicky posudek od jineho soudniho znalce me vuuuubec nenapadlo. Myslim ze nebrecim a konam jak muzu. Jinak googlila jsem tu zenskou vsemozne, nasla jsem max jeji stranky zadne hodnoceni. Jen nejakou silenou kauzu co se mela tykat nejake mafie a tyrani deti ze mizely dukazy atd ale to u soudu rozhodne nemuze obstat a akorat bych ze sebe udelala kravu. Skoda ze se nikdo nevyjadril a nenapsal sve zkusennosti, myslim ze ta pani znicila zivot mnoha detem a lidem. Mam maly dukaz na nejake lzi ale vlastni posudek bude nejlepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat