Souhlas družstva

Anonymní
21.4.17 11:26

souhlas družstva

Ahoj, žádala jsem si o hmotnou nouzi a paní mi pak ještě volala, že potřebuje souhlas bytového družstva, protože bydlim v druztevnim byte a majitel je pouze vlastníkem družstevníci podílu. Má s tim někdo zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
21.4.17 11:32

Ty bydlíš v družstevním bytě s podnájemní smlouvou kterou ti dal majitel? No je jasné že to družstvo musí schválit, dokonce u nás chtěli i nějaký roční poplatek za každou osobu…

• Nahlásit
  • Citovat
355
21.4.17 11:46

Sestra bohužel musela taky pro souhlas. Na to je podnájem ve družstevním bytě na nic. :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj, žádala jsem si o hmotnou nouzi a paní mi pak ještě volala, že potřebuje souhlas bytového družstva, protože bydlim v druztevnim byte a majitel je pouze vlastníkem družstevníci podílu. Má s tim někdo zkušenosti?

Ano, máme. Ale pokud s paní předsedovou nevycházíš, souhlas ani razítko ti dát nemusí. Počítáš s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 12:11

Ja ji v životě neviděla. Družstvo ma adresu vedle ve vchodě, ale tam je jen schránka, stačí napsat žádost a hodit to jen do schránky?

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
21.4.17 12:34
@Anonymní píše:
Ja ji v životě neviděla. Družstvo ma adresu vedle ve vchodě, ale tam je jen schránka, stačí napsat žádost a hodit to jen do schránky?

to musí psát majitel, pokud už tam bydlíš tak máte nejspíše smůlu, budou naštvaní

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.4.17 13:08

Bydlim tady sama a majitelka bydli někde u Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
350
21.4.17 13:09

Souhlas s cim? S podnajmem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11238
21.4.17 13:32

Ten souhlas musí mít majitelka. Bez ní to nedělej, mohla bys ji zadelat na problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 16:07

A proc by to musel psát majitel bytu? Ja jen potřebuju souhlas, nechápu proc by z toho mel mit problem. Navíc bydli 100 km daleko a určitě sem kvůli tomu nebude jezdit.

• Nahlásit
  • Citovat
21.4.17 16:12
@Anonymní píše:
A proc by to musel psát majitel bytu? Ja jen potřebuju souhlas, nechápu proc by z toho mel mit problem. Navíc bydli 100 km daleko a určitě sem kvůli tomu nebude jezdit.

Pro úřad potřebuješ originál. Nenapadlo tě poslat žádost poštou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 16:45

Myslíš majitelce? Ja vůbec nevěděla že něco takového po me budou chtít a to jsem ještě četla že souhlas stojí 2000 Kč

• Nahlásit
  • Citovat
21.4.17 16:47
@Anonymní píše:
Myslíš majitelce? Ja vůbec nevěděla že něco takového po me budou chtít a to jsem ještě četla že souhlas stojí 2000 Kč

Musíš jít s majitelkou družtstevního podílu na družstvo, aby ti potvrdili souhlas, že v bytě můžeš bydlet a tím pádem pobírat mnoho dávek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 16:48
@Anonymní píše:

Ano, také jsem kdysi dávala 2.500,–Kč. Vše něco stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.17 18:53

Můžu se jeste zeptat jak přesně ten souhlas zni?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama