Soukroma gynekologie Praha

Anonymni
9.4.09 16:34

Soukroma gynekologie Praha

Ahoj holky, jake máte zkusenosti s placenim u soukromych gynekologu? Ja se prednedavnem objednala k paní doktorce Kavanove(ordinace dr. Stare, Slavikova, Pha) a chtela bych vedet na co se mam pripravit. Prosim o zkusenosti. Nebo doporuceni jineho dobreho gynekology nekde v centru prahy. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23860
9.4.09 16:58

To máš různý. Moje Gyndr Manová (Praha 4) chce třeba 20 Kč za jednorázový zrcadla, v těhu si řekla 250 Kč za určení pohlaví (bez fotky) a ještě se sekla a peníze samozřejmě nevrátila :evil: jiní doktoři zas třeba chtěli roční poplatek (500 - 3000 Kč) jen za zaregistrování, tedy v podstatě za nic, což zase tahle nechce. Nejlepší by bylo, kdyby vydala ceník pěkně dopředu - ten ale nemá:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
9.4.09 18:52

nejlepší je si tam zavolat nebo podívat, jestli nemaj info na netu. Já chodím do Mediconetu na Masaryčce, platí se bud poplatek za návštěvu (350), nebo půlroční (1000) či roční (1800 - platila jsem jen v těhu, jinak platim za návštěvu). Já chci jednorázová zrcadla, takže 50,–- A nic víc jsem tam zatim neplatila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
9.4.09 22:54

Já chodím do Gymuna a platím 600/rok , ale už neplatím ani 30Kč ani nic jiného, ať tam jdu 2× nebo 20× ročně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama