Soukromá porodní asistentka Vyškov - recenze

191
5.11.20 19:45

Soukromá porodní asistentka Vyškov - recenze

Ahoj,

Nenašla jsem žádnou podobnou diskuzi z poslední doby. Hledám soukromou porodní asistenku, která může samostatně vést porody v porodnici Vyškov (tedy není jen doprovod). Našla jsem jich na netu hodně, ale minimum recenzí a zkušeností. Ráda bych někoho laskavého a zkušeného, kdo bude pro přirozený porod, ale ne za každou cenu. Takže například na mě nedělá dobrý dojem, když daná asistenka dochází také k domácím porodům.

Vůbec netuším, podle čeho vybírat, sympatická je mi každá PA, kterou jsem našla.
Máte někdo zkušenost s konkrétníma PA? Pokud je to osobní, ocením i soukromou zprávu.

Budu ráda za každý komentář :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17253
5.11.20 19:55

@NInaL. v nynější době jsou cizí PA neboli duly u porodů zakázané, zúčastnit se může pouze otec dítěte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Diagnozaotec
5.11.20 20:19

@stinga PA co má smlouvu s porodnici a může tam vést porod místo PA kmenové není dula.

• Citovat
  • Nahlásit
191
5.11.20 20:32

@stinga Mám termín až na jaře a doufám, že se situace do té doby zlepší. Zároven nevím, jestli by soukromou PA co má u nich smlouvu brali jako vyloženě cizí? Já jsem ochotná klidně tam nemít manžela, pokud to omezují počtem osob „z venku“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17253
5.11.20 21:14

@NInaL. tak na jaře bůhvíco bude, líp - hůř těžko říct
já to myslela, kdyby jsi rodila už brzy, aby sis neplánovala něco, co ti pak nepovolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3943
5.11.20 23:33
@stinga píše:
@NInaL. v nynější době jsou cizí PA neboli duly u porodů zakázané, zúčastnit se může pouze otec dítěte

Porodní asistentka není dula. Pokud má s porodnicí smlouvu jako externistka, normálně porod vést může i teď.

@NInaL.: Chystám se ve Vyškově se soukromou porodní asistentkou rodit teď v listopadu. Diskusi si uložím a napíšu ti pak dojmy a zkušenosti.

EDIT: Manžela tam mít budu. PA, která tam má smlouvu, je braná jako zdravotník, ne osoba blízká. Přítomnost manžela tím omezená není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.11.20 04:48

Ja mam termín 6.1. a už 2.mesiac hľadám PA, ktorá by ma doprovázela k porodu. Bohužiaľ je 99% mnou dotázaných už zabookovana a teda som doteraz žiadnu nezohnala. To ma dosť mrzí, kor v tejto dobe. Ak by ste vedeli o nejakej, ktorá má na prelome roku voľný termín, budem vďačná za info. Ja mám pozitívne recenzie od kamosiek na Laďku Ryšavú a na Janu Riedlovú. Každopádne moc dlho nečakaj, tie najlepšie sú na veľmi dlho zabookovane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
8.11.20 11:12

Moc děkuji za vaše komentáre :srdce:. Napíšu někomu „naslepo“, mám termín v květnu a mám o tohle fakt zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5693
25.11.20 20:31

Mám dobrou zkušenost s Kristinou Zemánkovou z Olomouce. Měla jsem ji sice u porodu doma, ale do Vyškova myslím taky jezdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama