Reklama

Soukromá porodnice - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hollerich
Nováček 8 příspěvků 27.01.09 12:21
soukroma porodnice zkusenosti?

Ahoj, mate nekdo zkusenoti se soukromymi porodnicemi? Nevite, zda je nejaka i na jizni Morave, na internetu jsem nic nenasla.

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.01.09 12:40

máš tolik penízků nazbyt, že je za každou cenu chceš utratit? I ve státních nemocnicích se můžeš cítit jako doma, stačí si jen dobře (podle tvého gusta) vybrat a domluvit se s mimískem aby spolupracoval. Pak budeš mít porod jako z pohádky…

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 27.01.09 12:46

Ahoj,

se soukromou porodnicí zkušenosti nemám, ale s placenou doktorkou ano. Pro nás nejlépe investované peníze :wink: Ať dobře vybereš.

hollerich
Nováček 8 příspěvků 27.01.09 14:42
lacenka píše:
máš tolik penízků nazbyt, že je za každou cenu chceš utratit? I ve státních nemocnicích se můžeš cítit jako doma, stačí si jen dobře (podle tvého gusta) vybrat a domluvit se s mimískem aby spolupracoval. Pak budeš mít porod jako z pohádky…

pro upresneni bych jen dodala, ze soukroma nemocnice neznamena, ze se vse plati. napriklad neratovicka porodnice ma smlouvu se vseobecnou zdravotni pojistovnou a pacientky plati pouze nadstandartni sluzby, ktere se plati i ve statni. neni to tedy jen o penezich. myslim si, ze velkou vyhodou soukromych nemocnic je pristup lekaru, k pacientum se chovaji lepe. vyplyva to ostatne i z hodnoceni nemocnic, u soukromych jsou pacienti s chovanim lekaru spokojeni temer vzdy. otazkou je ale odbornost, jestli je stejna jako ve statni, z toho mam obavy

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 27.01.09 14:53

já to nemyslela zle, holt mám někdy rýpavou a to mi pak prsty skáčou po klávesnici sami. Ale můj názor je opravdu ten, že porod se prostě naplánovat nedá a i v soukromé porodnici může PA někdo stoupnout na kuří oko a bude nepříjemná, stejně tak ve státní může PA zrovna dostat prémie( :lol: :lol: :lol: ) a bude velice milá… Porod jako takový si prostě nevysníš a když jo, tak na 90% budeš sklamaná…

hollerich
Nováček 8 příspěvků 27.01.09 15:06

to je pravda, ja mam z porodu hrozne obavy, jeste je to predcasne, jsem tehotna kratce, ale uz na to myslim. a ty diskuze na internetu, co tam lide pisi, tak to je neco otresneho.

Elizabeth23
Nováček 9 příspěvků 27.01.09 19:28

Ahoj,
o soukrome nemocnici nevim, taky jsem mela jen zaplaceneno vlastniho porodnika. Ale pokud by nejaka soukroma porodnice byla asi bych se toho nebala, i kdyz podle vlastni zkusenosti muzu rict, ze kdyz uz jsem rodila, tak mi bylo uplne jedno kdo a kde to odrodi :D .

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 24.02.09 20:57

Mám zkušenost s vlastním porodníkem a musím souhlasit s Amynkou, že jsou to dobře investované peníze. Jistota přijetí, super přístup. No prostě PERFEKT.

ladychita1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.10 12:44

Můžete mi prosím někdo poradit, jak se takový placený porodník dá zařídit? S prvním porodem mám jen ty nejhorší zkušenosti i s lékařem, bohužel jsem chytla dle pozdějšího zjištění na internetu asi toho nejhoršího, co tam je, a ani porodní asistentky nebyly příjemné, měli to prostě někde, že to nejde 24h, však to půjde těch dalších 24h, nechci, aby to tak dopadlo i podruhé.Moc díky za pomoc.

Madelen
Kecalka 377 příspěvků 10.04.10 23:24

Já si taky hodlám při druhém porodu zaplatit aspoň dulu, protože co předvedl nemocniční personál, to bylo docela " slušný " . O soukromé porodnici nevím ale byla by asi hodně finančně náročná.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >