Soukromá porodnice - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hollerich
Nováček 8 příspěvků 27.01.09 12:21
soukroma porodnice zkusenosti?

Ahoj, mate nekdo zkusenoti se soukromymi porodnicemi? Nevite, zda je nejaka i na jizni Morave, na internetu jsem nic nenasla.

Reakce:
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 27.01.09 12:40

máš tolik penízků nazbyt, že je za každou cenu chceš utratit? I ve státních nemocnicích se můžeš cítit jako doma, stačí si jen dobře (podle tvého gusta) vybrat a domluvit se s mimískem aby spolupracoval. Pak budeš mít porod jako z pohádky…

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 27.01.09 12:46

Ahoj,

se soukromou porodnicí zkušenosti nemám, ale s placenou doktorkou ano. Pro nás nejlépe investované peníze :wink: Ať dobře vybereš.

hollerich
Nováček 8 příspěvků 27.01.09 14:42
lacenka píše:
máš tolik penízků nazbyt, že je za každou cenu chceš utratit? I ve státních nemocnicích se můžeš cítit jako doma, stačí si jen dobře (podle tvého gusta) vybrat a domluvit se s mimískem aby spolupracoval. Pak budeš mít porod jako z pohádky…

pro upresneni bych jen dodala, ze soukroma nemocnice neznamena, ze se vse plati. napriklad neratovicka porodnice ma smlouvu se vseobecnou zdravotni pojistovnou a pacientky plati pouze nadstandartni sluzby, ktere se plati i ve statni. neni to tedy jen o penezich. myslim si, ze velkou vyhodou soukromych nemocnic je pristup lekaru, k pacientum se chovaji lepe. vyplyva to ostatne i z hodnoceni nemocnic, u soukromych jsou pacienti s chovanim lekaru spokojeni temer vzdy. otazkou je ale odbornost, jestli je stejna jako ve statni, z toho mam obavy

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 27.01.09 14:53

já to nemyslela zle, holt mám někdy rýpavou a to mi pak prsty skáčou po klávesnici sami. Ale můj názor je opravdu ten, že porod se prostě naplánovat nedá a i v soukromé porodnici může PA někdo stoupnout na kuří oko a bude nepříjemná, stejně tak ve státní může PA zrovna dostat prémie( :lol: :lol: :lol: ) a bude velice milá… Porod jako takový si prostě nevysníš a když jo, tak na 90% budeš sklamaná…

hollerich
Nováček 8 příspěvků 27.01.09 15:06

to je pravda, ja mam z porodu hrozne obavy, jeste je to predcasne, jsem tehotna kratce, ale uz na to myslim. a ty diskuze na internetu, co tam lide pisi, tak to je neco otresneho.

Elizabeth23
Nováček 9 příspěvků 27.01.09 19:28

Ahoj,
o soukrome nemocnici nevim, taky jsem mela jen zaplaceneno vlastniho porodnika. Ale pokud by nejaka soukroma porodnice byla asi bych se toho nebala, i kdyz podle vlastni zkusenosti muzu rict, ze kdyz uz jsem rodila, tak mi bylo uplne jedno kdo a kde to odrodi :D .

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 24.02.09 20:57

Mám zkušenost s vlastním porodníkem a musím souhlasit s Amynkou, že jsou to dobře investované peníze. Jistota přijetí, super přístup. No prostě PERFEKT.

ladychita1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.10 12:44

Můžete mi prosím někdo poradit, jak se takový placený porodník dá zařídit? S prvním porodem mám jen ty nejhorší zkušenosti i s lékařem, bohužel jsem chytla dle pozdějšího zjištění na internetu asi toho nejhoršího, co tam je, a ani porodní asistentky nebyly příjemné, měli to prostě někde, že to nejde 24h, však to půjde těch dalších 24h, nechci, aby to tak dopadlo i podruhé.Moc díky za pomoc.

Madelen
Kecalka 377 příspěvků 10.04.10 23:24

Já si taky hodlám při druhém porodu zaplatit aspoň dulu, protože co předvedl nemocniční personál, to bylo docela " slušný " . O soukromé porodnici nevím ale byla by asi hodně finančně náročná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >