Soukromá školka Praha 1, 2, 3, 4 nebo 10

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.5.22 09:36

Soukromá školka Praha 1, 2, 3, 4 nebo 10

Zdravím maminky a tatínky školkových dětí, chtěla bych poprosit o tip na soukromou školku se školkovným kolem 10 000 Kč. Rádi bychom našli takovou, kde mají vnímavý přístup k dětem (malé děti se mohou i potulit), mají zajímavý program a bonusově aspoň občas angličtinu s rodilým mluvčím. Dcera nyní chodí do jeslí, které jsou naprosto úžasné, bohužel školkovné je v takové výši, že si neumím představit platit ho za 2 děti. Přestup bychom řešili až v průběhu dalšího školního roku.

Zatím mám vytipovanou Chytrou Sovičku a Prospect, ale moc recenzí se mi nepodařilo najít.

Za jakýkoli tip/recenzi předem moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
15.5.22 11:31

Dobrý den, zkuste Sedmikvet, na Praze 4 - Nusle mají a tuším ve Vršovicích. Moc si to maminky chválí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.5.22 09:46
@Snehurkaa7trpasliku píše:
Zdravím maminky a tatínky školkových dětí, chtěla bych poprosit o tip na soukromou školku se školkovným kolem 10 000 Kč. Rádi bychom našli takovou, kde mají vnímavý přístup k dětem (malé děti se mohou i potulit), mají zajímavý program a bonusově aspoň občas angličtinu s rodilým mluvčím. Dcera nyní chodí do jeslí, které jsou naprosto úžasné, bohužel školkovné je v takové výši, že si neumím představit platit ho za 2 děti. Přestup bychom řešili až v průběhu dalšího školního roku.

Zatím mám vytipovanou Chytrou Sovičku a Prospect, ale moc recenzí se mi nepodařilo najít.

Za jakýkoli tip/recenzi předem moc děkuji!

Co třeba Školka Laděnka: https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat