Reklama

Soukromá školka Praha východ a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

markisek05
Nováček 5 příspěvků 30.08.18 15:17
Soukromá školka Praha vychod a okolí

Maminky, samozrejme i tatinci moc vas zdravim :) Mam obrovskou prosbu ohledne skolky, nase statni skolka si dala na cas a oznameni o prijeti-neprijeti dali na stranky az dnes, takze se nam rozjelo hledani soukrome skolky. Dcerce byly 3 roky v cervenci a jelikoz nas nevzali, chtela jsem poprosit, nevite nahodou o nejake opravdu kvalitni skolce, kde jsou i krouzky, bydlime na Praze- vychod, Jesenice, Pruhonice, Hlubocinka, Chodov, ale klidne rada nekam dojedu, kdyz skolka opravdu bude stat za to. ????Predem moc dekuju :) je to strasne dilema vybrat fajn skolku bez referenci :-( :D

Reklama

Reakce:

Vercsi148
Kecalka 232 příspěvků 30.08.18 15:49

Já jsem dceru měla rok v Tehově - Mikešova školka.
Naprostá spokojenost…

Dana V
Kecalka 452 příspěvků 6 inzerátů 30.08.18 15:50

Nas syn zacal chodit do Pro Family v Měšicích, ale od vas je to asi daleko. Zatim jsme byli jen 2×, synovi je 2,5 roku a dnes mi rekl, ze nechce jit domu :lol: Zatim jsem spokojena, vsichni ucitele jsou velmi mili, podaji spoustu informaci a myslim, ze se snazi, aby se tam deti citily jako doma. I nabidka krouzku mi prijde dostatecna.

markisek05
Nováček 5 příspěvků 30.08.18 17:48

@Dana V Moc dekuji, to jste zlata, ale Mesice jsou uz hodne z ruky. Na skolky Pro Family jsem ale koukala a objevila jsem ze maji svoji skolku Ciperka v Modranech, tak se mozna zajedeme podivat tam.

jezzz
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 19:10

@markisek05 Praha Kunratice, hned u zaszavky mhd Betan. Ms Mozaika.

Vyborna skolka, vyzkousena mym ditkem.

Pipi 00
Závislačka 2770 příspěvků 31.08.18 08:04

Benjamínek Praha 11. Ale počítám, že bude plno.

viktorka11
Nováček 8 příspěvků včera v 18:38

mám tam kluky a spokojená teda moc nejsem.. ale asi jde o to, co kdo hledá. za mne přístup paní ředitelky je hrozný, jde jí hlavně o peníze…

Vercsi148
Kecalka 232 příspěvků dnes v 15:55

Kde myslíte?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama