Soukromá školka/státní školka a koronavirus

1027
25.3.20 22:57

Soukromá školka/ státní školka a koronavirus

Ahojte, chci se prosím zeptat jak to máte vy co máte děti v soukromé školce vs státní školce. Řekl vám někdo alespoň přibližně kdy by se mohlo znovu otevřít v případě rozvolňování vládou schválených opatřeních. Všude se píše že školy možná začátkem června a že to bude jedna z posledních věcí, kterou uvolní, o školkách nikde ani zmínka. Myslíte že je reálné že se otevřou ještě tento školní rok? Je mi jasné že ted nikdo moc ještě neví ale zajímá mě co vám řekli případně ve vaší školce? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2315
26.3.20 00:32

Pro školky by měl platit stejný termín jako pro školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4255
26.3.20 00:40

U nás salámovou metodou, o víkendu prodloužili uzavření o další týden. Je to soukromá školka. Zajímalo by mě, jestli budeme mít nárok na nějakou slevu. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
26.3.20 05:25

My jsme v soukromé, neřekli nám nic, nepočítám že by tam ještě do prázdnin šel, doufám aspoň že se mi vrátí peníze co tam syn měl předplacené obědy… Ale když ne neudělám s tím stejně nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
26.3.20 09:30

@Medičkaa taky jsem zvědavá, máme tam předpalaceno asi 20 vstupů, dcera je tříletá a pokud vše vyjde, měla by jít od září do státní, takže pokud neotevřou aspon na prázdniny, nemáme asi šanci si to nějak vybrat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama