Soukromá školka v okolí Neratovic

687
20.5.09 14:28

Soukromá školka v okolí Neratovic

Ahojky všem… Vím, že v našem okolí je několik soukromých školek, ale nemám v okolí nikoho, kdo by měl vlastní zkušenost. Proto uvítám tu vaši… Díky moc Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12071
20.5.09 14:35

osobni zkusenost nemam, ale v Brandyse je Lumpik, miniskolka, slysela jsem pozitivni ohlasy, ve Stare Boleslavi ted nove zacina britska skolka, ktera ma i ceskou sekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
21.5.09 13:01

Ahoj,
zrovna ted jsem to resila. Nasla jsem Pro Family 10km od Nera, ale tam neberou mladsi jak tri roky. :? A pak jsem nasla primo v Libisi Centrum Slune ale tam mi neberou telefon. :nevim:
A o zadnych dalsi nevim, podelte se! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
21.5.09 13:57

Ahoj… Kromě zde zmíněných už jen asi tato.. zatím sídlí v Zárybech, ale od září budou sídlit v Lobkovicích…

http://www.ms-zaryby.pcsa.cz/

A do toho Centra Slůně se mi podařilo jen zamailovat a paní mi napsala i tel… Stránky totiž nejsou zaktualizované a kontakty zastaralé… ale mám je tu…
tel.: .724 714 180
mail: sounova.R@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
21.5.09 14:32

A nasla jsi skolku, kde by ti malou vzali? Nebo jen sondujes situaci a cekas az ji budou tri?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
21.5.09 14:50

Zatím jsem nikde nebyla konkrétně.. Jen jsem zjišťovala, kde berou od 2 let.. Od září jsem chtěla najít nějaku práci… Měla jsem totiž představu, že když dám malou do soukromé školky, zůstane mi rodičák…ale prý to nelze u všech školek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama