Soukromá zubní klinika Hradec Králové

734
16.5.16 06:44

soukromá zubní klinika Hradec Kralove

Ahojka holky. chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s touto klinikou? Kamarádka tam byla v loni a strašně si to tam chvalila.Mne jde o to že mám přímo paničkou hrůzu že zubařů. před loni mi trhali zub a injekce mi nezabrala takže jsem si to pěkně vytrpela. a teď pět měsíců po porodu mám zuby v katastrofálním stavu a vím že už to je nezbytné nutné. ale hrozné se bojím. Na té klinice je možný uspani. prý je to o dost šetrnější nežli narkóza. Ale jde mi o to že to bude nejspíš dost drahé, o tom Nepochybuji.Ale nevíte jestli to tam jde nějak na splátky? V Praze je jedna klinika a tam to prý je možný. ale až do prahy se mi nechce. něco málo nasetreneho mám, ale vůbec nevím jak se tohle cenové pohybuje. děkuji předem za vaše příspěvky a přeji krásný den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
791
16.5.16 06:50

No taky jsem se o to zajímala a na splátky to jde na to jsem se ptala ale jako dost přeplatíš zavolej a zeptej se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
16.5.16 08:07

@Bellinečka a kterou kliniku myslíš? D. C.M.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
16.5.16 08:12

Vím jenom o european dental health

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
16.5.16 08:18

No já zas myslela tuhle http://www.implant.cz/.
Je drahá, nemá smlouvu se žádnou pojišťovnou - platíš vše, nabízí úvěr. A koho znám že tam chodí - je velmi spokojený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
16.5.16 10:12

Tak já znám soukromou v HK u Dr. Čelka, dětské pacienty má jeho žena, ale ta teď odchází na mateřskou… Ale je to tam palba teda taky… A splátky tam ani netuším… Klukovi opravovali dva zuby v uspání a 18tis… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
16.5.16 11:22

@Xiraxinek Tolik? To bych u Celka neocekavala, prijde mi z tech drazsich zubaru jeden z levnejsich… To je docela palba u nej :roll:

@Bellinečka Hele vsechny ty soukrome kliniky v HK jsou poradna palba, navic jestli mas zuby v katastrofalnim stavu, budes potrebovat tech navstev vic, uspani na kazde navsteve, fiha to si pekne poplatis. Pocitej tak minimalne 5000 za kazdou hodinu analgosedace plus provedeny vykon. Ja na tom byla podobne, sileny strach ze zubaru, nebyla jsem na prohlidce x let, tez jsem uvazovala o analgosedaci, ale kdyz jsem slysela ty palky, rozmyslela jsem si to. Prislo mi to jako vyhozene penize. Sla jsem k zubarce co ma nejmodernejsi vybaveni, vcetne mikroskopu a osetreni vubec nebolelo, nakonec jsem byla hrozne rada, ze jsem ty penize usetrila. Na tvem miste bych se na uspani vykaslala a nasla moderni kliniku, kde ti pockaji s injekci dostatecne dlouho, aby zabrala a taky ji umi dobre pichnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
16.5.16 11:44

@lauraka A ke komu chodíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
16.5.16 12:02
@lauraka píše:
@Xiraxinek? To bych u Celka neocekavala, prijde mi z tech drazsich zubaru jeden z levnejsich… To je docela palba u nej**:roll:@Bellinečka Hele vsechny ty soukrome kliniky v HK jsou poradna palba, navic jestli mas zuby v katastrofalnim stavu, budes potrebovat tech navstev vic, uspani na kazde navsteve, fiha to si pekne poplatis. Pocitej tak minimalne 5000 za kazdou hodinu analgosedace plus provedeny vykon. Ja na tom byla podobne, sileny strach ze zubaru, nebyla jsem na prohlidce x let, tez jsem uvazovala o analgosedaci, ale kdyz jsem slysela ty palky, rozmyslela jsem si to. Prislo mi to jako vyhozene penize. Sla jsem k zubarce co ma nejmodernejsi vybaveni, vcetne mikroskopu a osetreni vubec nebolelo, nakonec jsem byla hrozne rada, ze jsem ty penize usetrila. Na tvem miste bych se na uspani vykaslala a nasla moderni kliniku, kde ti pockaji s injekci dostatecne dlouho, aby zabrala a taky ji umi dobre pichnout.

Jj, mazec no, taky se mi udělalo šoufl… :? Známý byl u něj přímo na dospělým teda a potřeboval odvrtat kaz z jedničky dole a na to bílou plombu… On mu tam začal vymýšlet, co vše by s tim musel dělat a nakonec došli na 15tis… Tak šel pryč, že nedá skoro výplatu za jeden zub.

A přidávám se, o které klinice tedy mluvíš? :think:  :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
970
16.5.16 12:06

@Xiraxinek no mě k Čejkovi poslala kolegyně, mám to jen přes cestu, ale když jsem viděla ten jeho ceník na netu, tak jsem odmítla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2841
16.5.16 12:09

@ivvet Tak Celko mi neprisel tak drahy podle ceniku na netu, ale nelibi se mi jeho protetika a neslysela jsem na nej moc chvaly od zname, proto jsem nakonec sla jinam. Nicmene v hledacku byl tez :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
16.5.16 13:00

Holky já už se z těch zubů zblaznim 8o když já se tak bojím až to bolí. jen pomywlim že by mne něco dělali bez uspání a je mi spatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23097
16.5.16 13:17

@Bellinečka Jo, tak tenhle blok mám v sobě taky… Zubařka mi blbě navrtala zub, když jsem byla dítě, bolest jako kráááva a od té doby, když mám jít se zubama, tak dopředu už nespim a hrůza, děs…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat