Soukromé školky Plzeň od 1 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vera Hamplova
Nováček 2 příspěvky 11.12.17 20:41
Soukrome skolky plzen od 1 roku

Mate nekdo zkusenost se skolkou od 15 mesicu v Plzni? Zatim vim jen o Vesele Zabicce. Mate nekdo zkusenost? Nebo vite i o jine, kde berou tak male deti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 11.12.17 21:12

Co kdyby si raději plnila roli matky?? Jak ženská vůbec může nechat své dítě v cizích rukou to fakt nepochopím. Ani fin. situace by mě nedonutila od dítěte odejít!

warita
Echt Kelišová 8468 příspěvků 11.12.17 21:13
@Anonymní píše:
Co kdyby si raději plnila roli matky?? Jak ženská vůbec může nechat své dítě v cizích rukou to fakt nepochopím. Ani fin. situace by mě nedonutila od dítěte odejít!

@admin, napadani anonymne, prosim odtajnit, dekuju

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 11.12.17 21:14
@Anonymní píše:

Co kdyby ses neschovávala za anonym, ty hrdinko?

Vera Hamplova
Nováček 2 příspěvky 11.12.17 21:16
@Anonymní píše:

Pro nas je taky dulezity mit z ceho splacet hypoteku a zivit prcka :kytka:

vcelinda
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 11.12.17 21:24

A koukala jsi na Vlnku? Tam je taky miniskolicka…

Anonymka…ani fin. siuace? Ale donutila… tyhle kecy si nech od cesty :pocitac:

warita
Echt Kelišová 8468 příspěvků 11.12.17 21:29

Hlavne, zakladatelka ani nepise, jestli tam to dite chce soupnout na cely den 5 dnu v tydnu. Treba ma zajem o dopoldeni dochazku 3 dny v tydnu.

A kdyby potrebovala z financnich duvodu ci proste proto, ze chce, je to jeji rozhodnuti. Ja nechapu to sebevedomi, s kterym nekteri lide predepisuji jinym, jak maji zit svuj zivot a vychovavat sve deti.

blobfish
Závislačka 4514 příspěvků 11.12.17 21:32
@Anonymní píše:

Asi máš dost omezený rozhled, když si neumíš představit důvody, proč dávat téměř rok a půl staré dítě do školky/jeslí ;)

blobfish
Závislačka 4514 příspěvků 11.12.17 21:34
@warita píše:
Hlavne, zakladatelka ani nepise, jestli tam to dite chce soupnout na cely den 5 dnu v tydnu. Treba ma zajem o dopoldeni dochazku 3 dny v tydnu.A kdyby potrebovala z financnich duvodu ci proste proto, ze chce, je to jeji rozhodnuti. Ja nechapu to sebevedomi, s kterym nekteri lide predepisuji jinym, jak maji zit svuj zivot a vychovavat sve deti.

Tak tady každý ví, že dát dvouleté dítě do školky je zločin a nedat tam tříleté taky, všichni přece mají stejné potřeby 8)

blobfish
Závislačka 4514 příspěvků 11.12.17 22:12
@Pechynna píše:

No, pěkný.

kaca35
Echt Kelišová 9643 příspěvků 11.12.17 22:19

@Vera Hamplova davala jsem malyho do jablicka od 1,5 roka.byl tam spokojeny, ja jsem taky nemela vyhrady. jidlo jsem davala svoje.

tini
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 5 inzerátů 11.12.17 22:22

My byli v jeslich od 9mes a nikdo to neresil. Kamaradka v Nemecku ma deti rovnez od 9mes ve skolce. Nechapu, jak muze nekoho vykolejit skolka v 15mes.To je snad kazdeho vec.Tady je to jak kdy, kdyz chces do prace, jsi strasna matka, priste te nekdo napadne, ze ses lina a valis se doma a mas jit aspon na brigadu.Je to smutny.

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 32935 příspěvků 12.12.17 03:28
@tini píše:
My byli v jeslich od 9mes a nikdo to neresil. Kamaradka v Nemecku ma deti rovnez od 9mes ve skolce. Nechapu, jak muze nekoho vykolejit skolka v 15mes.To je snad kazdeho vec.Tady je to jak kdy, kdyz chces do prace, jsi strasna matka, priste te nekdo napadne, ze ses lina a valis se doma a mas jit aspon na brigadu.Je to smutny.

jenže on je rozdíl školka a jesle… prostě pro batole není školka vhodná. Zrovna minulý týden byl na netu článek, jak to nedělá dobrotu, když do školky chodí batolata.

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 12.12.17 07:10
@Pechynna píše:

Tebe se nekdo ptal, zda chces dat dite do skolky? Nebo jak se ma zakladatelka rozhodnout? A proc se schovavas se svymi zlatymi radami za anonym?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 08:16
@Pechynna píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jako anonym jsi tak odvážná, jo? :D co je Tobě do toho, že chce zakladatelka dát mrně do jeslí? buď doma se svým a nestarej se o cizí :mrgreen:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >