Soukromé školky Praha 4 Bubáček, Kalamajka zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
roza_rozovata
Povídálka 13 příspěvků 05.04.18 07:51
Soukromé školky Praha 4 Bubáček/ Kalamajka zkušenosti.

Ahoj holky,

nemáte některá z Vás zkušenosti se soukromými školkami na Praze 4, konkrétně se mi jedná o Bubáček v Modřanech a Kalamajku na Libuši? Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 08:18

Do Bubacku jsem chtela dat dcerku, lec na mail nikdo nereagoval a dovolat se mi nepodarilo (v rijnu).Po zkusenosti s Jitrenkou ted chodi do Ciperky a maximalni spokojenost. Bubacek i Jitrenka jsou spis pro malinke deti, takova domaci hlidarna mi to prislo. Anonym prosim zachovat.

Musulka12
Kecalka 406 příspěvků 05.04.18 08:49

Mám zkušenosti s DS Kalamajkou. Děti mne chodily tam dva roky a byla jsem maximálně spokojená. Nevím jak teď, je to 3 roky zpět už..

Shari81
Kelišová 6070 příspěvků 05.04.18 11:10

Mrkni na Pelíšek v Krči, dcera chodila a max spokojenost

markisek05
Nováček 7 příspěvků 30.08.18 15:12

@roza_rozovata My jsme tady chodili do Kalamajky a byli jsme moc spokojeni, tety jsou uzasne, rodinne prostredi, jsou na deti zlate a deti se moc rady vraceji. Opravdu delaji to srdcem a to se malokdy vidi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >