Soukromé školky Praha 4 Bubáček, Kalamajka zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

roza_rozovata
Povídálka 11 příspěvků 05.04.18 07:51
Soukromé školky Praha 4 Bubáček/ Kalamajka zkušenosti.

Ahoj holky,

nemáte některá z Vás zkušenosti se soukromými školkami na Praze 4, konkrétně se mi jedná o Bubáček v Modřanech a Kalamajku na Libuši? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní  05.04.18 08:18

Do Bubacku jsem chtela dat dcerku, lec na mail nikdo nereagoval a dovolat se mi nepodarilo (v rijnu).Po zkusenosti s Jitrenkou ted chodi do Ciperky a maximalni spokojenost. Bubacek i Jitrenka jsou spis pro malinke deti, takova domaci hlidarna mi to prislo. Anonym prosim zachovat.

Musulka12
Kecalka 373 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 08:49

Mám zkušenosti s DS Kalamajkou. Děti mne chodily tam dva roky a byla jsem maximálně spokojená. Nevím jak teď, je to 3 roky zpět už..

Shari81
Kelišová 5958 příspěvků 05.04.18 11:10

Mrkni na Pelíšek v Krči, dcera chodila a max spokojenost

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

Reklama