Reklama

Soukromé školky Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mončičáki
Kecalka 123 příspěvků 23 inzerátů 31.08.18 19:39
Soukromé školky Praha 5

V září se stěhujeme do Řeporyjí, bohužel mi syna nevzali do statní školky, jelikož nemame trvaly pobyt v místě školky. Sháním tedy v okolí soukromou školku. Synovi je 4,5 roku. Má někdo zkušenosti s nějakou kvalitní školkou? Tak aby tam byli i věkově starší děti. Byla jsem se zatímmpodívat v Maxikově školce ve Stodulkach, v Ekoškolce Rozárka a jdu jeste do Domečku. Máte ještě nějaké tipy?

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4368 příspěvků 01.09.18 08:38

@Mončičáki ja budu mit dite v koralku. Starsi tam nakonec nenastoupil, tak primo zkušenost nemam. Domecek potkavame, hrozne se mi libi, ze tam maji učitele chlapy

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >