Soukromé školky Praha 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mončičáki
Kecalka 123 příspěvků 16 inzerátů 31.08.18 19:39
Soukromé školky Praha 5

V září se stěhujeme do Řeporyjí, bohužel mi syna nevzali do statní školky, jelikož nemame trvaly pobyt v místě školky. Sháním tedy v okolí soukromou školku. Synovi je 4,5 roku. Má někdo zkušenosti s nějakou kvalitní školkou? Tak aby tam byli i věkově starší děti. Byla jsem se zatímmpodívat v Maxikově školce ve Stodulkach, v Ekoškolce Rozárka a jdu jeste do Domečku. Máte ještě nějaké tipy?

Reakce:
Ornwen
Závislačka 4689 příspěvků 01.09.18 08:38

@Mončičáki ja budu mit dite v koralku. Starsi tam nakonec nenastoupil, tak primo zkušenost nemam. Domecek potkavame, hrozne se mi libi, ze tam maji učitele chlapy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >