Reklama

Soukromé školky v Praze a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 30.07.18 19:28
Soukromé školky v Praze a okolí

Zdravím dámy,
opět sháním info - tentokrát mi jde o soukromé školky v Praze, ale klidně i v okolí Prahy. Budu ráda, když mi napíšete své tipy, zkušenosti a taky kolik stojí školkovné. Díky moc! :)

Reklama

Reakce:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 30.07.18 20:08

My jsme využívali služeb školky Koala (Praha 2 - je hned přes ulici u Riegrových sadů) a nemohli jsme si ji vynachválit. Berou tam děti od doby, kdy nemají plínky. Přístup super, jídlo velmi chutné, moc milá paní učitelka a pan učitel. Malý tam chodil cca od 2 do 4 let, pak šel do státní, protože v té Koala tehdy byly spíš menší děti, kolem těch 2,5 - 3,5 let. Školné měsíční celodenní 10 500 Kč a k tomu 100 Kč/den za jídlo.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 31.07.18 18:45

Díky za tip. :)

mission84
Kecalka 394 příspěvků 31.07.18 22:51

Co je okolí? Pro mě je okolí cca 35-40km od hranic Prahy. Pak třeba Dobříš. Za celodenní chození chtějí s jídlem něco kolem 7000,–

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama